Serie A | Sampdoria s Janktem padla s Cagliari. Janovští hráli více než poločas v deseti | iSport.cz
7. listopadu 2020 • 23:42

Sampdoria s Janktem padla s Cagliari. Janovští hráli více než poločas v deseti

Autor: ČTK, apr
0
Slavia - Brno: Šural šokoval Eden! Na zadní tyči procpal roh do sítě, 1:1!
Sedmnáctiletý debutant Jurásek: Nervozita? Horší včera než dnes. Bořil říkal, ať nejsem vyplašenej

Fotbalisté Sampdorie Janov podlehli v 7. kole italské ligy 0:2 Cagliari a přišli o čtyřzápasovou sérii bez prohry. Český záložník janovského celku Jakub Jankto nastoupil v základní sestavě a odehrál 77 minut.

Sampdoria měla výrazně ztíženou situaci od 40. minuty, kdy dostal Tommaso Augello červenou kartu. Hostující tým inkasoval v oslabení dvakrát po změně stran, trefili se Joao Pedro z penalty a Nahitan Nández.

Jankto skóroval v obou posledních ligových zápasech, tentokrát se ale neprosadil. Sampdoria je po porážce na 10. místě o skóre před svým dnešním soupeřem.