AS Řím pořád čeká na první výhru v Serii A, AC Milán je stoprocentní

0
SESTŘIH: West Ham - Liverpool 2:2. Další ztráta „Reds“, hráli oba Češi
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly

Fotbalisté AS Řím podlehli ve třetím kole italské ligy doma AC Milán 1:2. Soupeř pražské Slavie ve skupině Evropské ligy stále čeká na první výhru v této sezoně Serie A, naopak "Rossoneri" zůstali stoprocentní.

Milán poslal do vedení na Olympijském stadionu v deváté minutě z penalty Giroud, krátce po změně stran zvýšil Leao. Po hodině hry oslabil hosty po druhé žluté kartě Tomori. Od 70. minuty zasáhl do hry belgický útočník Lukaku, jenž do AS přišel na hostování z Chelsea. V nastavení jen snížil Spinazzola.

Římský celek, jemuž dnešní los v Monaku vedle Slavie přisoudil do skupiny Evropské ligy i Šeriff Tiraspol a Servette Ženeva, prohrál druhé kolo po sobě. Fotbalisty AC Milán od října 2019 neporazil v Serii A poosmé za sebou.

Sassuolo zdolalo Veronu 3:1. Dvěma brankami k tomu přispěl italský reprezentant Berardi, jednou se trefil z pokutového kopu. Domácí vyhráli poprvé v ligové sezoně po dvou prohrách, naopak Hellas nenavázal na předchozí dvě vítězství.