Ronaldinhův dům v Itálii vykradli zloději! | iSport.cz
24. prosince 2008 • 18:00

Ronaldinhův dům v Itálii vykradli zloději!

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dům brazilské fotbalové hvězdy Ronaldinha v italském Galliate Lombardo nedaleko Milána vykradli zloději.Podle agentury SID si v pondělí v noci z domu hráče AC Milán odnesli šperky a hodinky v hodnotě několika desítek tisíc eur.Ronaldinho v době loupeže v domě nebyl, protože o pár hodin dříve odletěl na dovolenou do Brazílie.

Lupiči v domě překvapivě nechali Ronaldinhovu skříň s medailemi a trofejemi, které během kariéry získal, včetně Zlatého míče, jenž osmadvacetiletý fotbalista získal v roce 2005.

K vyloupení Ronaldinhova domu došlo jen pár dní poté, co byl v Neapoli okraden záložník Marek Hamšík. Slovenského reprezentanta minulý pátek oloupili v sedm hodin večer přímo na ulici pistolemi ozbrojení lupiči na skútrech.

"Trvalo to jen chvíli, ale bál jsem se o život," řekl listu Corriere Dello Sport Hamšík, kterého zloději připravili o hodinky Rolex a 800 eur.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud