Fiorentina porazila Bari a opustila poslední místo

0
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát
Furch po nástupu k Boleslavi: Brno jsem si oblíbil, ale život mění plány

Fotbalisté Fiorentiny porazili v úvodním utkání osmého kola italské ligy Bari na svém hřišti 2:1 a po teprve druhém vítězství v sezoně opustili poslední místo. V neúplné tabulce se rázem vyhoupli až na jedenáctou příčku.

Domácí mužstvo poslal do vedení v 34. minutě povedenou točenou střelou záložník Marco Donadel, náskok zdvojnásobil osm minut před koncem utkání kanonýr Alberto Gilardino.

V první minutě nastavení sice zdramatizoval duel skórující obránce Parisi, ale hráči "Fialek" už těsné vítězství udrželi.

Trápící se Fiorentina v Serii A bodovala po dvou zápasech. Důležitou výhrou také zmírnila tlak na kritizovaného trenéra Sinišu Mihajloviče.