14 tisíc návrhů, jeden vítěz. Messi nazuje kopačky vytvořené fanouškem

Messiho kopačky ušité dle návrhu Javiera Pascuala Mullora
Na kopačkách je zvěčněn i Messiho syn Thiago
2
Fotogalerie
jab
La Liga
Začít diskusi (0)

Letos vstřelil Lionel Messi už 88 branek a historický rekord Gerda Müllera padl. V nedělní bitvě o první místo s Atlétikem Madrid se barcelonský štírek pokusí přidat další a v souboji dvou nejlepších týmů španělské ligy bude mít k dispozici speciální výbavičku. Unikátní kopačky, které mu navrhl fanoušek.

Na Messiho facebookovém profilu se sešlo přes 14 tisíc návrhů, jak by kopačky mohly vypadat. Vítězný návrh vzešel z ruky Javiera Pascuala Mullora, který ve svém designu neopomněl ani Messiho syna Thiaga.

Dále zdobí kopačky argentinská vlajka, Messiho vlastní logo a nápis Leo 10. Obě boty jsou vyvedeny v rudobílé kombinaci s černými tkaničkami.

"Jsem z výsledné podoby bot nadšen a gratuluju Javierovi a všem, co se soutěže zúčastnili. Všechny návrhy byly moc povedené," nechal se slyšet argentinský kanonýr, který kopačky obuje na jediný zápas. V neděli večer, kdy Barcelona přivítá v 16. kole Primera División Atlético Madrid.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů