Stuttgart ukončil sérii bez výhry pětigólovým přídělem Hannoveru | iSport.cz
3. března 2019 • 17:40

Stuttgart ukončil sérii bez výhry pětigólovým přídělem Hannoveru

Mario Gómez (vlevo) oslavuje svou trefu do sítě Hannoveru se svým spoluhráčem ze Stuttgartu Andreasem Beckem
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval

Po osmi zápasech bez vítězství fotbalisté Stuttgartu v důležitém záchranářském souboji rozstříleli předposlední tým německé ligy Hannover 5:1. Domácí vedli už v poločase 3:0.

Skóre zápasu otevřel už ve čtvrté minutě bývalý německý reprezentant Mario Gómez, který je s šesti góly nejlepším střelcem VfB. Dvěma zásahy na něj navázala zimní posila Turek Ozan Kabak, který skóroval v bundeslize poprvé.

V 68. minutě hosté snížili, ale v závěru zápasu navýšil vedení Stuttgartu další dvougólový střelec Steven Zuber.

Hannover pod novým trenérem Thomasem Dollem prohrál počtvrté z posledních pěti utkání a na poslední Norimberk má pouze jednobodový náskok. Šestnáctý Stuttgart odskočil svému soupeři na pět bodů a dál ztrácí dva body na patnáctý Augsburg.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY