Bundesliga | Souboj Borussií vyhrál Mönchengladbach. Halland dal dva góly, nestačily | iSport.cz
22. ledna 2021 • 22:44

Souboj Borussií vyhrál Mönchengladbach. Halland dal dva góly, nestačily

0
České Budějovice - Mladá Boleslav: Mašek vyplaval sám ve vápně a zblízka překonal Drobného, 0:1
Kvitová šampionkou v Dauhá! Nevím, čím to, že se mi tady tak daří, řekla

Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v německé lize Dortmund 4:2 a vystřídali ho na čtvrtém místě neúplné tabulky. Hostům nepomohly ani dva góly Erlinga Haalanda, který je s 12 trefami druhým nejlepším střelcem soutěže.

Norský útočník pomohl Dortmundu v prvním poločase otočit skóre na 2:1, ale vzápětí vyrovnal rovněž svou druhou brankou v zápase Nico Elvedi. V druhém poločase skórovali ještě Ramy Bensebaini a Marcus Thuram, který nastoupil poprvé po pětizápasovém trestu za plivnutí na soupeře.

Mönchengladbach zvítězil nad Dortmundem po téměř šesti letech. Vestfálský celek nevyhrál poslední tři bundesligové zápasy, v nichž získal jen bod.