Exsparťan Bony zase zářil, dal hattrick a ještě zahodil penaltu

Autor: rjm
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

VIDEO | V galapředstavení exsparťanského střelce Bonyho Wilfrieda se proměnil sobotní zápas nizozemské ligy mezi jeho Arnhemem a Heraclesem Almelo. Heracles prohrál doma 3:5 a Bony Wilfried byl největší hvězdou duelu. Soupeři nastřílel hattrick a ještě zahodil penaltu. Bony je momentálně nejlepším střelcem nizozemské ligy, když nastřílel už 22 gólů.

Bony Wilfrried je v nizozemské lize k neudržení. Exsparťanský kanonýr sází góly soupeřům, jako na běžícím pásu. V sobotu to odnesl tým Heracles Almelo, jenž doma prohrál 3:5 a Bony si zápas užil.

V 19. minutě první půlě práskl do balonu před vápnem a hosté vedli 1:0. Šest minut po pauze sice nedal penaltu, ale sebevědomí mu to nevzalo. Za chvíli přidal druhou trefu, kterou zvyšoval na 4:1 pro Arnhem a to ještě nebylo všechno. V poslední minutě navýšil vedení Vitesse na 5:2.

I když Heracles ještě korioval jednou trefou skóre, o hrdinovi zápasu nemohlo být pochyb.

Nizozemská fotbalová liga - 24. kolo: Almelo - Arnhem 3:5, Groningen - Zwolle 1:0, Venlo - Waalwijk 1:0, Heerenveen - Twente Enschede 2:1.

V galapředstavení exsparťanského střelce Bonyho Wilfrieda se proměnil sobotní zápas nizozemské ligy mezi jeho Arnhemem a Heraclesem Almelo. Wilfried nastřílel hattrick a ještě zahodil penaltu