Zlatana vyloučili! V Americe dal soupeři pohlavek, rozhodlo video | iSport.cz
22. května 2018 • 11:11

Zlatana vyloučili! V Americe dal soupeři pohlavek, rozhodlo video

TOP VIDEA
5 OTÁZEK před čtvrtfinále: Bude Vrána v sestavě? Jak zastavit Kahuna s Draisaitlem? 5 OTÁZEK před čtvrtfinále: Bude Vrána v sestavě? Jak zastavit Kahuna s Draisaitlem?
LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka? LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už od chvíle, co legendární kanonýr Zlatan Ibrahimovic podepsal v LA Galaxy, bylo jasné, že americká média budou plná jeho příběhů. Švédský střelec začal slibně, derby s Los Angeles FC pomohl otočit dvěma góly. V pondělním zápase proti Montrealu, který Galaxy vyhrálo 1:0, ale fanouškům nabídl i odvrácenou stranu své bouřlivé povahy, když se nechal vyloučit.Klíčová situace přišla pět minut před poločasovou přestávkou. Směrem ke Zlatanovi couval kanadský záložník Michael Petrasso. Rukou si sice kontroloval, aby do švédské legendy nevrazil, neuhlídal ale své kopačky a zkušenějšímu kolegovi šlápl na nohu.

Impulzivní útočník neváhal ani sekundu a mladému Kanaďanovi vrazil pohlavek, než se společně s ním v bolestech poroučel k zemi. Ismail Elfath, jeden z předních amerických sudích, pro jistotu celou situaci zkonzultoval s videoasistentem, pak rozhodl - Petrasso za neopatrný šlapák viděl žlutou kartu. Zlatan za podrážděnou reakci rovnou červenou.

Šlápnutí na Ibrahimovicovu nohu nevypadalo nijak vážně, švédský veterán ale přesto musel do sprch odkulhat. "Vypovídá to o frustraci, kterou v sobě má jak Zlatan, tak hráči LA Galaxy," padlo ve videorozboru v pořadu MLS Matchday Central. Ibrahimovic totiž už v pátém zápase v řadě neskóroval, Galaxy navíc vyhrálo po sérii čtyř proher.

Na zápas se přišel podívat i bývalý hokejový bitkař Georges Laraque. "Bylo to od Zlatana hloupé, ale ještě horší je, že jsme i v přesile 11 proti 10 prohráli," zalitoval na Twitteru rodák z Montrealu, který přišel podpořit tamní Impact.

 
Články odjinud


Články odjinud