31. května 2018 • 08:14

Dočkal v MLS zářil. Gólem a dvěma asistencemi zařídil výhru nad Chicagem

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Bořek Dočkal byl ústřední postavou fotbalistů Philadelphie ve středečním zápase MLS proti Chicagu. Pod výhru 3:1 se podepsal dvěma asistencemi a v závěru proměněnou penaltou. Tým Union prodloužil svou neporazitelnost na čtyři utkání.

Po první Dočkalově přihrávce se prosadil krátce před poločasovou pauzou Brazilec Ilsinho a v 51. minutě zvýšil Jamajčan Burke, jemuž bývalý sparťanský záložník ideálně nacentroval před branku.

Svůj třetí gól v zámořské lize vstřelil Dočkal z penalty v 87. minutě. Střelou k tyči nedal gólmanovi McLainovi šanci a potrestal Chicago za faul na Burkeho.

Do MLS přišel český záložník v březnu na hostování z čínského klubu Che-nan Ťien-jie. V tabulce Východní konference ztrácí Philadelphia už jen bod na účast v play off.