Fotbalista Bolt řeší smlouvu. Nabízejí mu 150 tisíc, on chce 3 miliony | iSport.cz
22. října 2018 • 12:28

Fotbalista Bolt řeší smlouvu. Nabízejí mu 150 tisíc, on chce 3 miliony

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Usain Bolt se podle svého agenta dostal nabídku profesionální smlouvy od australského fotbalového klubu Central Coast Mariners, v němž je od srpna na zkoušce. Podmínky se však podle šéfa australské ligy výrazně liší od představ bývalého fenomenálního jamajského sprintera. Klub informace o nabídce nepotvrdil.Osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman v běhu na 100 a 200 metrů se po hvězdné kariéře v atletice snaží splnit si sen a stát se profesionálním fotbalistou, ligová sezona v Austrálii však začala bez Bolta . Mariners na úvod remizovali s Brisbane (1:1).

Boltův dlouholetý agent Ricky Simms v neděli řekl, že klub už Jamajčanovi nabídku předložil. "V reakci na články v médiích musím říct ano, Usainovi byla nabídnuta smlouva," řekl Simms britským médiím.

Trenér ani manažer Mariners tvrdí, že o tom nevědí. Spekulace však přiživil šéf australské ligy Greg O'Rourke. "Nabídka je mnohem, mnohem nižší, než požadovali," řekl místnímu rozhlasu. Bolt prý chtěl roční plat tři miliony dolarů, zatímco Mariners nabídli zhruba 150 tisíc.

V minulém týdnu usiloval o Boltovy služby maltský mistr Valetta, tu však dvaatřicetiletý Jamajčan odmítl.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud