Pro Rangers je skotská liga těsná | iSport.cz
25. prosince 2008 • 15:02

Pro Rangers je skotská liga těsná

Autor: ČTK
Sasa Papac
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalistů Glasgow Rangers Walter Smith se ve středu nechal slyšet, že je pro jeho tým skotská liga nedostatečná a chtěl by se účastnit pravidelné soutěže evropských klubů.Zápasy domácí ligy prý nemohou hráče ani fanoušky plně uspokojit.

"Rangers a Celtic jsou vynikající kluby, které by si zasloužily více, než jen boj o skotský titul. Podobně je to i u jiných evropských celků," prohlásil Smith. "Je tu sice Liga mistrů, ale měla by ještě existovat souběžně evropská liga, která by se hrála víkend co víkend," navrhoval nespokojený trenér.

Podle jeho představ by si v takové soutěži mohli zahrát také účastníci z Nizozemska, Portugalska či Skandinávie. "Do skotské ligy bychom pak nasazovali rezervní tým, který je i tak dost silný. Aspoň by se mohl z mistrovského titulu radovat také jednou někdo jiný (než Rangers a Celtic)," dodal Smith.

Témata:  sport, fotbal, Skotsko, rangers
 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud