Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. listopadu 2017 • 07:52

SESTŘIHY: Real přejel Las Palmas, Barcelona porazila Sevillu 2:1

CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost
Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj! Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj!

Dva góly útočníka Paca Alcácera zajistily fotbalistům Barcelony další výhru ve španělské lize. Vedoucí celek tabulky v 11. kole doma porazil Sevillu 2:1 a v čele udržel čtyřbodový náskok před Valencií. Ta si poradila s Leganés 3:0, bez prohry zatím prochází soutěží i třetí Atlético Madrid. Páteční duel Betisu a Getafe skončil remízou 2:2. Fotbalisté Realu Madrid si po dvou prohraných soutěžních utkáních připsali vítězství. V 11. kole španělské ligy porazili předposlední Las Palmas 3:0. V tabulce jsou na třetím místě s osmibodovým mankem na vedoucí Barcelonu a čtyři body za druhou Valencií.

Hosté:

Domácí: Casilla – Nacho Fernández, Vallejo, Ramos, Marcelo – Kroos (78. D. Ceballos), Casemiro (67. M. Llorente), Isco – Ronaldo, Asensio, Benzema (75. L. Vázquez).

Hosté: Lizoain – Míchel, Navarro, Lemos, Bigas, D. Castellano – V. Gómez (64. Rémy), J. Castellano, Aquilani (83. Hernán) – Calleri, Vitolo.

Domácí: Modrić, Hernández, Vázquez, Llorente, Mayoral, Ceballos, Ramos

Hosté: García, Samper, Rémy, Momo, Chichizola, Hernán, Herrera

Domácí: Isco, Kroos

Hosté: Navarro

Sánchez – Aguilar, Gallego

Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)

Realu se dlouho nedařilo otevřít skóre, jen Ronaldo se dostal do tří slibných příležitostí, síť ale nerozvlnil. Až čtyři minuty před přestávkou se po rohovém kopu prosadil Casemiro a vstřelil první gól "Bílého baletu" hlavou v této sezoně.

V druhém dějství domácí definitivně rozhodli. V 56. minutě se nádhernou ranou zpoza vápna do šibenice zaskvěl Asensio, za čtvrt hodiny předložil míč Ronaldo do vápna Iscovi a pětadvacetiletý španělský reprezentant se nemýlil.

Las Palmas se v této sezoně vůbec nedaří. Prohrálo posedmé v řadě, celkově má na kontě pouze šest bodů a 28 inkasovaných branek, což je nejhorší počin v La Lize. Jubilejní 300. ligový duel v dresu Realu odehrál Marcelo a je druhým zahraničním hráčem, který na tuto metu dosáhl. Tím prvním byl legendární obránce Roberto Carlos (370).

1080p 720p 360p
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Las Palmas 3:0. Výhru korunovala Asensiova nádhera

Hosté: 59. Pizarro

Domácí: ter Stegen – Semedo, Piqué, Umtiti, Alba – Rakitić (89. Mascherano), Busquets, Iniesta (C) (60. Paulinho) – Messi, L. Suárez, Alcácer (66. Deulofeu).

Hosté: Soria – Corchia, Kjaer (73. Geis), Lenglet, Escudero (C) – Banega, N'Zonzi, Pizarro – Navas, Muriel (77. Ben Yedder), Sarabia (62. Nolito).

Domácí: Cillessen, Suárez, Paulinho, Mascherano, Digne, Vermaelen, Deulofeu

Hosté: Rico, Carole, Ben Yedder, Geis, Ganso, Vázquez, Nolito

Domácí: Messi

González

Camp Nou (Barcelona)

Alcácer v 23. minutě potrestal Escuderovu chybu při zpracování míče a zařídil favoritovi vedení. Sevilla v druhé půli srovnala, po rohovém kopu překonal Ter Stegena hlavou Pizarro, avšak Alcácer rychle odpověděl gólem na 2:1. Po rychlém brejku a centru z pravé strany byl u míče dřív než brankář Soría.

Hvězdný Argentinec Lionel Messi se při 600. startu v barcelonských barvách brankově neprosadil, nadále však s dvanácti zásahy vládne tabulce střelců.

Hosté: 90+1. Partey

Domácí: Pantilimon – Juanfran, Schär, Sidnei, Luisinho (82. F. Navarro) – C. Borges (C) (75. Mosquera), Guilherme – Cartabia, Valverde, Bakkali (75. Andone) – Pérez Martínez.

Hosté: Oblak – Torres Juanfran, Godín, Savić, Lucas Hernández – Augusto Fernández (61. Gameiro), Partey, Gabi (C), Saúl Ñíguez – Á. Correa (46. Gaitán), Griezmann (80. J. Giménez).

Domácí: Tytoń, Albentosa, Andone, Çolak, Expósito, Mosquera, Navarro

Hosté: Moyà, Giménez, Vrsaljko, Gaitán, Gameiro, Torres, Vietto

Domácí: Juanfran, Luisinho, Andone, Sidnei

Hosté: Griezmann, Savić

Alfonso Alvarez

Estadio Municipal de Riazor

Atlético porazilo La Coruňu až gólem v nastaveném čase. Favorit se dlouho nemohl prosadit, příliš se nedostával ani do šancí. Produktivitě nepřispěl ani Griezmann, který se netrefil už sedm zápasů za sebou, což je jeho nejdelší střelecký půst za dobu působení v madridském klubu.

Remízový zápas nakonec překlopil na stranu svěřenců trenéra Simeoneho ghanský záložník Thomas. V první minutě nastavení propálil po Gabiho přiťuknutí z přímého kopu vše, co mu stálo v cestě.

Hosté:

Domácí: Neto – Montoya, Murillo, Garay, Gayá – Soler (65. Pereira), Parejo, Kondogbia, Guedes – Zaza (78. S. Mina), Rodrigo (86. Lato).

Hosté: Cuéllar – Zaldúa (76. Tito), Muňoz, Siovas, Rico – Brašanac, Morán (60. Gumbau), Gabriel – Eraso (69. El Zhar), Beauvue, Szymanowski.

39694 diváků

Valencie pokračovala v úspěšném vstupu do sezony, tentokrát si doma poradila s Leganés 3:0. "Netopýři" vyhráli posedmé za sebou, což se jim ještě nikdy v ligové sezoně nepodařilo. Zůstali tak na druhém místě tabulky.

Valencii nasměroval k výhře ve 14. minutě kapitán Parejo, jenž z přímého kopu chytře podstřelil skákající zeď bránících hráčů. Tři body domácím pojistili v druhém poločase Rodrigo a z penalty Mina.

Hosté:

Domácí: Pacheco – Ely, Alexis, Diéguez, Maripán – García (C), Pina (67. Medrán), Wakaso (90. D. Torres), Pedraza – Santos (82. Krkić), Munir.

Hosté: Pau López – V. Sánchez (C) (46. Naldo), David López, Hermoso, Caricol – Jurado (73. Melendo), Fuego, Darder, Piatti (82. Sergio García) – Baptistão, G. Moreno.

Hosté: 17. Bergara, 34. Portillo

Domácí: Adán – Barragán, Mandi, Amat (80. Ruiz), Tosca (63. Boudebouz) – Javi García, Joaquín (C), Camarasa (63. A. Sanabria), Guardado – Tello – León.

Hosté: Guaita – Molinero, Dakonam, Cala, Antunes – Ndiaye (81. Mora), Bergara, Arambarri, Portillo (90. Olivera) – Á. Rodríguez (72. Fajr), J. Molina (C).

Hosté: 58. B. García, 84. Stuani

Domácí: Fernández – Pedro López (C), Postigo, Chema, Toňo – Campaña, Lerma – Morales, E. Bardi (66. E. Boateng), Jason (46. Ivi) – Ünal.

Hosté: Bono – Espinosa, Juanpe, Muniesa – Maffeo, Pons, Granell (C), Aday – Portugués (89. Douglas Luiz), B. García (69. Timor) – Stuani.

Hosté: 38. Raúl García

Domácí: Blanco – Mallo (C), Sergi Gómez, Fontàs, J. Castro – Wass, P. Hernández, Lobotka (84. Radoja) – Aspas (90+1. Jozabed), Gómez (76. Guidetti), Sisto.

Hosté: Arrizabalaga – Bóveda (73. Lekue), Núñez, Laporte, Balenziaga – San José, Vesga (46. Iturraspe) – Susaeta (C), Raúl García, I. Córdoba (46. Aduriz) – I. Williams.

Hosté: 73. Jordán

Domácí: Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, Rodrigues – Prieto, Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal (87. Canales), José, Januzaj (74. Vela).

Hosté: Dmitrović – Capa, Gálvez, Lombán (58. Bébé), Arbilla, Ángel – Jordán (86. Juncà), Rivera, Inuj – Enrich, Kike García (61. Sarriegui).

Hosté:

Domácí: Barbosa – M. Gaspar (C), Bonera, V. Ruiz, J. Costa – Hernández, Moya Martínez (64. N. Sansone), R. Soriano (57. Čeryšev) – Fornals, Bakambu, Bacca (82. Raba).

Hosté: Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, Keko (80. Bastón) – Juankar, Adrián González – Recio (C), Castro (75. Jony), Añor (71. En-Nesyri) – Peñaranda.

Domácí: Cantero, Guerra, Čeryšev, Rukavina, Sansone, Francisco Torres, Raba

Hosté: Bastón, En-Nesyri, Cifuentes, González, Prieto, Jony, Rolón

Domácí: Moya Martínez

Hosté: Castro, Peñaranda, Adrián González, Recio