Barcelona rozhodla o výhře v závěru, Granada nasázela šest gólů

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalisté Barcelony zvítězili ve 35. kole španělské ligy na hřišti Betisu Sevilla 2:1 a upevnili si druhé místo v tabulce. Vítězný gól vstřelil Jordi Alba ve čtvrté minutě nastaveného času.

Domácí gólman Silva krátce po vystřídání zraněného spoluhráče Brava ve 20. minutě vytlačil Araújovu hlavičku na břevno. O chvíli později trefil Rodríguez zase tyčku barcelonské branky.

Čtvrt hodiny před koncem poslal hosty do vedení střídající útočník Fati prvním gólem po vleklých zdravotních problémech. Hned po třech minutách srovnal hlavou bývalý barcelonský obránce Bartra. Těsně před koncem ale Kataláncům zajistil tři body Alba po asistenci dalšího krajního beka Alvese.

„Barca“ má pětibodový náskok na další sevillský tým FC, který v neděli hraje ve Villarrealu. Real Madrid už si v minulém kole zajistil mistrovský titul.

Španělská fotbalová liga - 35. kolo:

Mallorca - Granada 2:6
Branky: 28. Sevilla, 58. Raíllo - 69. a 90. Molina, 6. Suárez, 46. Escudero, 55. Puertas, 78. Uzuni

Bilbao - Valencie 0:0

Cádiz - Elche 3:0
Branky: 80. Negredo, 83. Sobrino, 90.+3 Lozano

Vigo - Alavés 4:0
Branky: 34. a 66. Aspas, 6. Galhardo, 57. vlastní Navarro

Betis Sevilla - FC Barcelona 1:2
Branky: 79. Bartra - 76. Fati, 90.+4 Alba

1. Real 38 26 8 4 80:31 86