Na úvod zaváhání favorita. Sevilla na startu La Ligy prohrála, rozhodla penalta

0
Pravda o kauze s vízem. Muradov: Nevyhostili mě, nejsem nebezpečný
Xavi jako druhý Guardiola? Srovnání nesedí. Blíž má ke Cruyffovi, tvrdí expert na Barcelonu

Fotbalisté Sevilly zahájili novou sezonu španělské ligy porážkou na hřišti Pamplony. Čtvrtý tým uplynulého ročníku, jenž na umístění mezi nejlepšími pomýšlí i tentokrát, prohrál s Osasunou 1:2. O výhře domácích rozhodl proměněný pokutový kop ve druhém poločase.

Pamplona zužitkovala úvodní tlak a v 9. minutě domácí poslal do vedení Ávila. Na jeho trefu hlavou ale dokázal vzápětí odpovědět Rafa Mir, který přesně zamířil pod břevno. Poté hosté z Andalusie hru kontrolovali, další gól ale přidat nedokázali.

Rozhodnutí tak přišlo v 74. minutě, kdy Aimar Oroz nekompromisně proměnil odpískanou penaltu. Osasuna porazila Sevillu poprvé od roku 2013.