Barcelona porazila Sevillu a je zpátky v čele. Rozhodl vlastní gól Ramose

Autor: ČTK, adl
0
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc
Bojovník Šín, tvář nového Baníku. Čím připomíná Ševčíka a kde má strop?

Fotbalisté Barcelony zdolali Sevillu 1:0 a dostali se do čela neúplné tabulky španělské ligy. Předehrávku 8. kola rozhodl vlastní gól Sergia Ramose ze 76. minuty.

Katalánský celek, který kvůli rekonstrukci Camp Nou hraje domácí utkání na Olympijském stadionu, mohl vést už od 22. minuty, jenže Félix napálil z šestnáctky břevno. Místo toho se „Blaugranas“ dočkali až ve druhém poločase, kdy šestnáctiletý Yamal po centru vrátil míč před branku a dlouholetý hráč Realu Madrid Ramos si ho nešťastně srazil do sítě.

Svěřenci trenéra Xaviho spolu s Gironou jako jediní v ligové sezoně nenašli přemožitele a v aktuálním ročníku vyhráli doma i pátý soutěžní duel. Barcelona od října 2015 nepodlehla Seville v La Lize v 16 utkáních po sobě. Andaluské mužstvo nebodovalo po třech kolech a je dvanácté.