Weiss končí v Manchesteru. Zahraje si v Kyjevě se Ševčenkem! | iSport.cz
21. srpna 2011 • 09:45

Weiss končí v Manchesteru. Zahraje si v Kyjevě se Ševčenkem!

Autor: pj
Weiss končí v Manchesteru City. Zahraje si v Kyjevě se Ševčenkem!
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský reprezentant Vladimír Weiss mladší odchází z Manchesteru City, který odsouhlasil jeho prodej do Dynama Kyjev. Ukrajinský velkoklub zaplatí za rychlého křídelního hráče 3 miliony liber, to je v přepočtu asi 84 milionů korun."Udělal jsem velké rozhodnutí. Nemůžu vás informovat, ale dozvíte se ho opravdu brzy," napsal před pár dny Vladimír Weiss na svůj twitter.

V tu chvíli se vyrojila řada spekulací. Ovšem nejvíc zdrojů hovořilo právě o Kyjevě, což se nyní potvrdilo. 21letý fotbalista bude hrát ukrajinskou ligu po boku kanonýra Andreje Ševčenka!

Weiss se pro přestup rozhodl, neboť si byl vědom toho, že v Manchesteru City by dostával pramálo šancí. To také řekl na schůzce manažeřovi Robertu Mancinimu, který mu v odchodu nijak nebránil.

Weiss v minulé sezoně hostoval v Rangers a Boltonu.

 
Články odjinud


Články odjinud