Real a Chelsea v USA táhnou. Dostihy Marcela s Hazardem pro STO tisíc lidí | iSport.cz
30. července 2016 • 23:31

Real a Chelsea v USA táhnou. Dostihy Marcela s Hazardem pro STO tisíc lidí

Autor: tb
TOP VIDEA
Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velká sláva. Na americkém turné evropské fotbalové velkokluby baví a přitahují fanoušky jako magnet. Na přípravné utkání mezi hvězdným Realem Madrid a Chelsea si na tribuny našlo cestu 105 826 diváků. Fanoušci se náramně bavili, "bílý balet" svého soupeře porazil 3:2.Na svém kontinentu mají možnost vidět největší hvězdy fotbalu maximálně jednou za rok, a tak INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP je pro americké diváky velmi prestižní záležitostí. Zápasy Barcelony, Realu Madrid či Chelsea si nenechají ujít a v hojném počtu plní stadiony.

A vůbec jim nevadí, že největší hvězdy týmů se v zápase londýské Chelsea s Realem nepředvedly. I když se Ronaldo nebo Bale v utkání neukázali, atmosféra byla báječná. Aby ne, vždyť na stadionu Michigan stadium bylo narváno. Sešlo se tam přes 100 tisíc a to je pořádný kotel.

Samotné utkání nabídlo skvělou podívanou. V prvním poločase dominoval Real, který soupeře přejel jasně 3:0 po dvou brankách Marcela a parádní ráně mladíčka Diaze.

VIDEO: Parádní branka mladíčka Realu Diaze

Ve druhém poločase nastoupila hvězda Chelsea Eden Hazard a bavila nadupané tribuny. Belgický záložník pak dvěma góly snížil na konečných 3:2 pro španělský klub. Bez ohledu na výsledek to ale byl pro všechny parádní zážitek. A užili si to i hráči. Přece jenom - před 100 tisíci diváky se zkrátka nehraje každý den. 

Marco Asensio z Realu drží míč před Babou Rahmanem z Chelsea
Marco Asensio z Realu drží míč před Babou Rahmanem z Chelsea

 
Články odjinud


Články odjinud