Čechovi mizí konkurence. Ospina jde z Arsenalu hostovat do Neapole | iSport.cz
17. srpna 2018 • 21:48

Čechovi mizí konkurence. Ospina jde z Arsenalu hostovat do Neapole

Autor: ČTK
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Arsenal poslal na hostování do Neapole fotbalového brankáře Davida Ospinu, jenž byl v uplynulých třech sezonách dvojkou za Petrem Čechem. Po letním příchodu Němce Bernda Lena by se už devětadvacetiletý Kolumbijec nejspíš do branky vůbec nedostal, požádal proto vedení londýnského klubu o odchod.Ospina přestoupil do Arsenalu po vydařeném mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 z Nice. V první sezoně se střídal v brance s Polákem Wojciechem Szczesným a odchytal 18 ligových zápasů, po Čechově příchodu z Chelsea v létě roku 2015 už nastupoval převážně v pohárových soutěžích. Vychytal například loňské finále Anglického poháru proti Chelsea.

Neapoli, jež se v létě údajně zajímala i o Čecha, by měl Ospina pomoci v personální nouzi poté, co si nová posila Alex Meret v červenci zlomil ruku.

Petr Čech v úvodním zápase Premier League proti Manchesteru City
Petr Čech v úvodním zápase Premier League proti Manchesteru City

 
Články odjinud


Články odjinud