6. prosince 2022 • 20:25

Krmenčík schytal při zápase ránu do zubů. Soupeř: Plival na mě a nadával

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
15
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po pauze indonéské ligy se opět pořádně připomněl český fotbalový útočník Michael Krmenčík. Bohužel ne pouze asistencí na vítězný gól Persije Jakarta proti Borneu (1:0), ale také scénou ze závěru zápasu. Čech skončil na zemi v péči lékařů, kapitán Bornea Diego Michiels byl za úder do jeho obličeje vyloučen. A tak mu dal ještě jednu ránu. Konflikt zahrnoval i řadu nadávek a také plivance.V přímém souboji o třetí místo v indonéské lize vyhrála Persija Jakarta na FC Borneo 1:0. Michael Krmenčík asistoval u jediného gólu zápasu v základní sestavě nastoupili i zbylí dva exslávisté Ondřej Kúdela a Júsuf Hilál. Místo výsledku a fotbalu se ale řeší incident ze závěru zápasu.

Kapitán Bornea Diego Michiels podstoupil s Krmenčíkem během zápasu hned několik ostrých soubojů, čtvrt hodiny před koncem se do sebe oba kohouti pustili mimo hru a záběry většiny kamer. Vyměnili si několik slov a následně plivanců, ten poslední exslávistický mířil přímo do obličeje Indonésana s nizozemskými kořeny. Michiels v tu chvíli použil ruku, trefil někdejšího českého reprezentanta do obličeje, ten okamžitě upadl.

Podle videí na sociálních sítí vyslal první plivanec Krmenčíkův sok, ten to ale odmítá. „Začalo to ještě před záběry. Plivl na mě ještě dřív, než nahrávka začíná. Nadával a urážel mě celý zápas,“ vysvětlil na sociálních sítích.

Hlavní rozhodčí konzultoval situaci s kolegou asistentem, výsledkem byla žlutá karta pro Krmenčíka a červená pro Michielse. Ten v tu chvíli ztratil poslední zábrany, rozběhl se na bývalou hvězdou Slavie a Plzně a udeřil ji znovu, tentokrát s výrazně větší intenzitou.

Pro oba tím zápas skončil. Zatímco vyloučený Michiels odešel ze hřiště sám, za částečného doprovodu Júsufa Hilála, Krmenčíka odnesli pořadatelé na nosítkách a byl střídán.

Vstoupit do diskuse
15

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud