Autor: TV iSport, ČTK
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalistky Slavie slaví po deseti letech mistrovský titul v první lize žen. V závěrečném kole si pohlídaly vedení v tabulce vítězstvím 8:0 nad Slováckem a vyhrály o dva body před Spartou, jejíž devítileté kralování soutěži dnes přerušily.

Muži závidí! Slávistky mají titul, vzali ho Spartě po 10 letech

Slávistky za titulem nasměroval minulý týden obrat v duelu s dosud první Spartou, ve kterém se jim podařilo otočit nepříznivý poločasový výsledek z 0:2 na konečných 3:2.

Dnes proti čtvrtému Slovácku vedly svěřenkyně trenéra Antona Mišovce od třetí minuty a v poločase již měly pětigólový náskok. Po změně stran přidaly slávistky další tři branky a mohly slavit zisk double, protože již v polovině května triumfovaly po finálové výhře 1:0 nad Spartou i v domácím poháru.

Sparta v souběžně hraném utkání zdolala Bohemians Praha 5:0 a obsadila druhé místo před svým soupeřem.

Kapitánka slávistek po titulu: U chlapů věříme v lepší zítřky