Prvními finalisty klubového MS jsou fotbalisté Grémia. Čeká je Real nebo Al Džazíra | iSport.cz
12. prosince 2017 • 20:49

Fotbalisté Gremia postoupili do finále MS klubů
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
Exkluzivně z kabiny! Rytíři slavili postup do baráže Exkluzivně z kabiny! Rytíři slavili postup do baráže

Prvním finalistou fotbalového mistrovství světa klubů je brazilské Grémio. Úřadující vítězové Poháru osvoboditelů porazili v semifinále v Al Ainu mexickou Pachucu 1:0 po prodloužení.

Grémio na turnaji debutuje a do finále prošlo jako první brazilský tým od roku 2012, kdy titul získali Corinthians. Jeho soupeřem bude vítěz středečního duelu mezi obhájcem prvenství a šampionem Ligy mistrů Realem Madrid a domácím celkem Al Džazíra. Finále je na programu v sobotu v Abú Zabí.

O postupu Grémia rozhodl v páté minutě prodloužení náhradník Everton střelou pod břevno po individuální akci. Šance mexického týmu na vyrovnání pak pohasly po vyloučení Víctora Guzmána za druhou žlutou kartu.

Páté místo vybojovali japonští Urawa Red Diamonds po vítězství 3:2 nad Wydadem Casablanca, na němž se dvěma góly podílel Brazilec Maurício.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky