
Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE na iSport.cz.







Záložník Juventusu a italské reprezentace Nicoló Fagioli, který v říjnu dostal sedmiměsíční distanc za sázení na fotbalové zápasy, prodloužil s turínským klubem smlouvu do června 2028. Juventus na svém webu uvedl, že novým kontraktem chce dvaadvacetiletému odchovanci pomoci v léčbě závislosti na hazardu. Fagioli během vyšetřování přiznal turínskému státnímu zástupci, že kvůli sázení si udělal dluhy ve výši tří milionů eur (74 milionů korun) a rovněž čelil drsným výhrůžkám. Na ilegálních platformách prý ale nesázel na vlastní tým.

U fotbalistů Neapole po necelých pěti měsících skončil kouč Rudi Garcia. Na lavičce úřadujících italských mistrů ho nahradí Walter Mazzarri, který neapolské mužstvo už trénoval v letech 2009 až 2013.

Po devíti ligových kolech bez výhry už netrénuje fotbalisty Udine jejich bývalý obránce Andrea Sottil. Vedení klubu rozhodlo o jeho odvolání i s celým realizačním týmem v úterý, uvedlo na své webové stránce. Udine je v tabulce Serie A třetí od konce na sestupové 18. příčce.