28. dubna 2015 • 04:10

Tady budou bydlet hokejisté při MS: Ženám vstup zakázán!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Já a Ribéry? Táta skoro brečel, přiznal Kušej. A mercedes je pravda…
Všech 98 ligových gólů Slavie ve stříbrné sezoně 2022/23
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO+VIDEO | Tady najdou veškerý komfort a hlavně klid. Čeští hokejisté budou během mistrovství světa ubytovaní v hotelu Selský Dvůr v Hostivaři. Památkově chráněná stavba sloužila od 15. století jako konírna a mlýn. V posledních letech je to ráj pro návštěvníky jak díky komfortním pokojům, tak i skvělé kuchyni.Hokejisty v krásném prostředí rodinného hotýlku čeká příjemný luxus, pohodlí a hlavně klid. V hotelu je nebude nikdo obtěžovat, reprezentace kompletně obsadí celý areál, který má třicet pokojů.

Jak vypadá hotel pro Jágra a spol.? Podívejte se dovnitř
Video se připravuje ...

"Hotel bude chráněn. Je o tom i informována policie a dělá patřičné kroky pro jejich klid a pohodu," prozradil deníku Sport majitel hotelu (a bývalý prezident hokejové Sparty) Viliam Sivek.

Hotel pro české hokejisty nabízí oázu klidu na zahradě
Hotel pro české hokejisty nabízí oázu klidu na zahradě

Pravidla tu budou platit jako v legendě o hradu Karlštejn. Ženám bude totiž vstup zakázán! „Kvůli přísnému režimu nebudou v hotelu ubytováni rodinní příslušníci hráčů. Kromě obsluhujícího personálu v hotelu nebude žádná žena,“ tvrdí Sivek.

Vstoupit do diskuse
0

MS hokej 2023 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Čtvrtfinále Česko - USA Výsledky Tabulky skupin Pavouk play off Soupiska Stadiony Rozhodčí Hokej dnes v TV Sestřihy MS v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 se konalo od 12. do 28. května ve Finsku a Lotyšsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Riga a Tampere, kde se odehrála i většina zápasů vyřazovací části turnaje. Česká hokejová reprezentace se ve skupině B postupně utkala se Slovenskem, Kazachstánem, domácím Lotyšskem, Slovinskem, Norskem, Švýcarskem a Kanadou a zajistila si postup do čtvrtfinále, ve kterém podlehla výběru USA 0:3.

Hokej dnes * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud