3. května 2018 • 13:14

Páteční Sport Magazín Plus: vše, co potřebujete vědět o hokejovém MS!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prestižní bitvou se Slováky odstartují v sobotu čeští hokejisté světový šampionát v Dánsku. A chcete o turnaji dostat kompletní přehled? Najdete ho v pátečním Sport Magazínu Plus, který o turnaji referuje na 76 stránkách. „Chci předvést takové výkony, aby na mě lidé mohli být hrdí,“ říká za všechny obránce Radko Gudas v obsáhlém rozhovoru. Vyzpovídali jsme i Jaroslava Špačka, olympijského šampiona z Nagana a současného asistenta. Magazín Plus ale obsahuje mnohem víc.Jeden je pilířem aktuální defenzivy. Ten druhý ji řídí ze střídačky. A jako hráč vyhrál vedle olympiády i třikrát mistrovství světa. Radko Gudas a Jaroslav Špaček. S oběma přináší páteční magazín rozhovory.

„Přál bych si, aby kluci reprezentovali se stejnou chutí jako my dřív. Aby člověk nemusel pořád někoho přemlouvat,“ přeje si Špaček. Což ovšem není právě případ Gudase. Drsňáka z Philadelphie, který se nerozpakoval a řekl jasně: Jedu! V rozhovoru vzpomíná i na minulý šampionát v Paříži, na němž patřil k nejlepším českým hráčům.

Sport Magazín: Vše, co potřebujete vědět o mistrovství světa v hokeji
1080p 720p 360p

Ve Sport Magazínu plus najdete i rozbor českého týmu. Proč nakonec kývnul Tomáš Plekanec? Jakou roli by mohli mít mladí hráči? Kdo bude nejúdernější silou při přesilovkách?

Dočtete se i o Connorovi McDavidovi, největší hvězdě šampionátu. Dvojnásobný vítěz bodování NHL už jeden mistrovský titul má, teď s nabušenou kanadskou reprezentací vyráží pro druhý. Proč je kapitán Edmontonu geniální? Co o něm říkají Jiří Fischer nebo Václav Prospal? A proč má doma v garáži omlácenou stěnu?

V rozšířeném magazínu najdete veškerý statistický servis včetně české nominace. A soupisek jiných výběrů.

Co všechno najdete v pátečním Sport Magazínu Plus:

Rozhovory

Radko Gudas

Jaroslav Špaček

Téma

Jak se rodil český tým, v čem by mohl vynikat

Profil

Connor McDavid

Další věci

Podrobná soupiska českého týmu (reprezentační starty, profily hráčů)

Ostatní soupisky

Historický přehled (vítězové, rekordy MS, All Star, členové Triple Gold Clubu)

Podrobný televizní program

Sport Magazín: Vše, co potřebujete vědět o mistrovství světa v hokeji
1080p 720p 360p

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze