3. května 2018 • 13:14

Páteční Sport Magazín Plus: vše, co potřebujete vědět o hokejovém MS!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SE SIMONOU... a Radkem Dudou: Jágr nastoupí za Zlín. Růža mě chlebem a solí nevítal. A kde jsou nejhezčí fanynky? SE SIMONOU... a Radkem Dudou: Jágr nastoupí za Zlín. Růža mě chlebem a solí nevítal. A kde jsou nejhezčí fanynky?
KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba? KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prestižní bitvou se Slováky odstartují v sobotu čeští hokejisté světový šampionát v Dánsku. A chcete o turnaji dostat kompletní přehled? Najdete ho v pátečním Sport Magazínu Plus, který o turnaji referuje na 76 stránkách. „Chci předvést takové výkony, aby na mě lidé mohli být hrdí,“ říká za všechny obránce Radko Gudas v obsáhlém rozhovoru. Vyzpovídali jsme i Jaroslava Špačka, olympijského šampiona z Nagana a současného asistenta. Magazín Plus ale obsahuje mnohem víc.Jeden je pilířem aktuální defenzivy. Ten druhý ji řídí ze střídačky. A jako hráč vyhrál vedle olympiády i třikrát mistrovství světa. Radko Gudas a Jaroslav Špaček. S oběma přináší páteční magazín rozhovory.

„Přál bych si, aby kluci reprezentovali se stejnou chutí jako my dřív. Aby člověk nemusel pořád někoho přemlouvat,“ přeje si Špaček. Což ovšem není právě případ Gudase. Drsňáka z Philadelphie, který se nerozpakoval a řekl jasně: Jedu! V rozhovoru vzpomíná i na minulý šampionát v Paříži, na němž patřil k nejlepším českým hráčům.

Sport Magazín: Vše, co potřebujete vědět o mistrovství světa v hokeji
1080p 720p 360p

Ve Sport Magazínu plus najdete i rozbor českého týmu. Proč nakonec kývnul Tomáš Plekanec? Jakou roli by mohli mít mladí hráči? Kdo bude nejúdernější silou při přesilovkách?

Dočtete se i o Connorovi McDavidovi, největší hvězdě šampionátu. Dvojnásobný vítěz bodování NHL už jeden mistrovský titul má, teď s nabušenou kanadskou reprezentací vyráží pro druhý. Proč je kapitán Edmontonu geniální? Co o něm říkají Jiří Fischer nebo Václav Prospal? A proč má doma v garáži omlácenou stěnu?

V rozšířeném magazínu najdete veškerý statistický servis včetně české nominace. A soupisek jiných výběrů.

Co všechno najdete v pátečním Sport Magazínu Plus:

Rozhovory

Radko Gudas

Jaroslav Špaček

Téma

Jak se rodil český tým, v čem by mohl vynikat

Profil

Connor McDavid

Další věci

Podrobná soupiska českého týmu (reprezentační starty, profily hráčů)

Ostatní soupisky

Historický přehled (vítězové, rekordy MS, All Star, členové Triple Gold Clubu)

Podrobný televizní program

Sport Magazín: Vše, co potřebujete vědět o mistrovství světa v hokeji
1080p 720p 360p

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze