MS v hokeji 2019 | Reprezentaci z rodinných důvodů opouští Sekáč, na MS nepojede | iSport.cz
4. května 2019 • 17:31

Reprezentaci z rodinných důvodů opouští Sekáč, na MS nepojede

Autor: zej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?
Z týmu mám velkou radost, je tu ideální mix, říká kapitán Dočkal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Aktuální zpráva z národního týmu. Po dnešním tréninku se z rodinných důvodů uvolnil z přípravy reprezentace před hokejovým šampionátem útočník Jiří Sekáč. „Nebude tedy ani startovat na mistrovství světa v Bratislavě,“ uvedl Zdeněk Zikmund, mluvčí národního týmu. V dnešním utkání se Švédy (od 18.30 hodin) ho nahradí kanonýr Dominik Kubalík.Dnešní dopolední trénink ještě zkušený útočník absolvoval. Ale hodinu a půl před utkáním se Švédy, v němž měl naskočit, tiskový mluvčí národního týmu oznámil, že se z rodinných důvodů omluvil. Bližší důvody neuvedl.

Ve druhém utkání českého výběru v rámci Carlson Hockey Games ho nahradí útočník Dominik Kubalík , nejlepší střelec švýcarské ligy. Sekáč byl v přípravě národního týmu od prvního dne, setrval tedy šest týdnů.

Sekáč v národním týmu odehrál 53 zápasů, v nich si připsal pět gólů. Naposledy působil v Kazani, se kterou před rokem slavil vítězství v KHL. Od nového ročníku bude nastupovat za CSKA Moskva, jde tedy do mužstva posledního šampiona.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Skupina B
Články odjinud