MS v hokeji 2019 | Reprezentaci z rodinných důvodů opouští Sekáč, na MS nepojede | iSport.cz
4. května 2019 • 17:31

Reprezentaci z rodinných důvodů opouští Sekáč, na MS nepojede

Autor: zej
TOP VIDEA
Teplice - Slavia: Premiéra jako hrom. Stanciu po pěti minutách na hřišti zvyšuje na 4:1! Teplice - Slavia: Premiéra jako hrom. Stanciu po pěti minutách na hřišti zvyšuje na 4:1!
Teplice - Slavia: Hušbauerova nádhera! Krásnou ranou o břevno dostal míč do sítě, 3:0 Teplice - Slavia: Hušbauerova nádhera! Krásnou ranou o břevno dostal míč do sítě, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Aktuální zpráva z národního týmu. Po dnešním tréninku se z rodinných důvodů uvolnil z přípravy reprezentace před hokejovým šampionátem útočník Jiří Sekáč. „Nebude tedy ani startovat na mistrovství světa v Bratislavě,“ uvedl Zdeněk Zikmund, mluvčí národního týmu. V dnešním utkání se Švédy (od 18.30 hodin) ho nahradí kanonýr Dominik Kubalík.



Dnešní dopolední trénink ještě zkušený útočník absolvoval. Ale hodinu a půl před utkáním se Švédy, v němž měl naskočit, tiskový mluvčí národního týmu oznámil, že se z rodinných důvodů omluvil. Bližší důvody neuvedl.

Ve druhém utkání českého výběru v rámci Carlson Hockey Games ho nahradí útočník Dominik Kubalík, nejlepší střelec švýcarské ligy. Sekáč byl v přípravě národního týmu od prvního dne, setrval tedy šest týdnů.

Sekáč v národním týmu odehrál 53 zápasů, v nich si připsal pět gólů. Naposledy působil v Kazani, se kterou před rokem slavil vítězství v KHL. Od nového ročníku bude nastupovat za CSKA Moskva, jde tedy do mužstva posledního šampiona.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud