Miroslav Horák
3. února 2016 • 04:55

Zlatí hoši se vrací k repre! Ručinský jako GM, Prospal bude asistent

TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový nároďák chystá na nablýskaný Světový pohár nablýskané posily. Do nově budovaného realizačního týmu by se měli zapojit Martin Ručinský a Václav Prospal, dvě výjimečné osobnosti zlaté generace českého hokeje.Všichni zainteresovaní to zatím tají, hokejový svaz chystá na čtvrtek velkolepé oznámení. Podle informací deníku Sport už je ale o návratu dvou zlatých hochů k hokejové reprezentaci rozhodnuto. Martin Ručinský by měl obsadit místo generálního manažera, Václav Prospal pak bude jedním za asistentů nově jmenovaného hlavního kouče Josefa Jandače.

Úřad generálního manažera reprezentace doposud zastává Slavomír Lener. Pravděpodobné je, že vedle Prospala budou Jandačovi k ruce Jaroslav Špaček s Jiřím Kalousem, ve hře pro další pozici může být i Jiří Fischer, pracující pro Detroit.

Zřejmě až po květnovém mistrovství světa v Rusku se vyjasní, zda u týmu zůstane i nynější hlavní náčelník Vladimír Vůjtek.

Více o návratu Ručinského s Prospalem k reprezentaci čtěte ve středečním Sportu! Elektronickou verzi si můžete zakoupit ZDE »

Ve středečním Sportu čtěte o návratu Martina Ručinského a Václava Prospala k národnímu týmu

480p 360p 240p
Videodotazník k 15. výročí naganského zlata: odpovídá Martin Ručinský

1080p 720p 480p 360p 240p
Václav Prospal ve své nové roli trenéra mládeže

Ručinský při oslavách s Hlinkou a Vlasákem.
Ručinský při oslavách s Hlinkou a Vlasákem.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze