Martin Vait
15. dubna 2024 • 19:55

Zimák Q&A: Krach Sparty? Mluví se o zásahu do trenérského štábu

Autor: Martin Vait
Vstoupit do diskuse
9
Video patří k placenému obsahu iSportu
Odemknout video
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zimák se rozrůstá! Každé pondělí mimo základní část extraligy se můžete těšit na novou rubriku Q&A. Tedy otázky od vás diváků okolo aktuálních hokejových témat, na které odpovídají tvůrci podcastu Zimák a redaktoři deníku Sport.První díl s Miroslavem Horákem se věnuje krachu Sparty v semifinále s Třincem. Proč Pražané selhali, ačkoliv vedli už 3:0 na zápasy? Nakolik se neúspěch odrazí na změnách v kádru do příští sezony, ale taky na složení trenérského štábu?

„V tuto chvíli se může stát úplně všechno. Hodně bude záležet na výstupních pohovorech ze sezony, jestli vedení ucítí energii a nápady z Pavla Grosse. Pořád tu poletují různá jména a řeší se konec jednoho člena realizačního týmu,“ poodhaluje Horák. Kterého? A kdo z velkých trenérských jmen by ho mohl nahradit? Na to odpovídá v prémiové části Zimáku na zimakpodcast.cz.

Podíváme jsme se ale krátce i na aféru majitele libereckých Bílých Tygrů Petra Syrovátka a další záležitostí, na které jste se nás zeptáte. Polovina dílu bude dostupná pro všechny, celý díl najdete na zimakpodcast.cz!

0:00 Proč Sparta krachla na Třinci? Jak dopadne finále?
16:42 Kauza Petra Syrovátka
26:05 Rozstřelí Sparta kádr? U trenérů se může stát všechno. Má problém s lídry?

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
9


Články odjinud