Hokejová horečka: Na zápas Jágrova týmu s Kometou je už vyprodáno! | iSport.cz
15. října 2012 • 10:05

Hokejová horečka: Na zápas Jágrova týmu s Kometou je už vyprodáno!

Autor: zej
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

To byla rychlost! Vstupenky na hokejový šlágr Kladno – Kometa (v úterý 23. října) se začaly prodávat hodinu a čtvrt po půlnoci na terminálech Sazky, v šest hodin se rozběhly rezervace po internetu. A výsledek? Už před devátou ráno bylo vyprodáno!„O lístky byl neuvěřitelný zájem. Vyprodali jsme to rychle jako Madonna,“ pousmál se Vít Heral, tiskový mluvčí klubu. Zájemci o vstupenky teď mohou už jen doufat, že se k nim dostanou nevyzvednuté rezervace.

Jágr versus Kometa. Tedy letka z NHL proti klubu, jenž má obrovskou diváckou podporu. Výsledek? Vyprodaný zápas (v úterý 23. října od 18.15 hodin) během jedné noci!

„Věříme, že by mohlo dorazit přes šestnáct tisíc lidí,“ uvedl ještě včera večer Václav Bartoš, ředitel Rytířů. To asi sám netušil, že už ráno budou všechny lístky rozebrány...

Majitelé permanentních vstupenek, které platí na kladenském stadionu, si je za vstupenky mohou ještě vyměnit za vstupenky právě v Kladně – více na www.rytirikladno.cz.

Podle hrubých odhadů by z Brna mohlo dorazit kolem devíti tisíc fanoušků. Ale i ti kladenští se chystali na šlágr ve velkém. „Už mám nařízený budík!“ psala jedna z fanynek Rytířů na oficiální facebook Jaromíra Jágr (facebok.com/68jagr).

Jaromíru Jágrovi zranění pořádně změnilo vizáž
Jaromíru Jágrovi zranění pořádně změnilo vizáž

Hvězdný útočník totiž přes sociální síť příznivce pozdravil po včerejším vítězství 2:1 nad Litvínovem.

Ve svém statusu nejdříve v žertu připomněl svoje dva neproměněné nájezdy, ale pak lidem připomněl, aby po půlnoci nezapomněli začít shánět vstupenky. A ti je skutečně vzali útokem...

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

11. kolo
Články odjinud


Články odjinud