Richard Šíma
17. listopadu 2014 • 10:46

Fanoušek Olomouce požádal na zimáku přítelkyni o ruku. Řekla ano!

Reklama
V Olomouci během přestávky proběhla i žádost o ruku
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0! Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Skryla tvář do dlaní, zvlhly jí oči, ale nezaváhala. Fanynka olomoucké Mory Nikola Abrahámová odpověděla před zraky téměř pěti a půl tisícovek diváků svému příteli Jakubovi Jemelkovi na jeho žádost o ruku kladně. Její „ano“ vyvolalo bouřlivé ovace celého olomouckého stadionu. Mladík Jakub totiž před svou přítelkyni poklekl o druhé pauze duelu Hanáků s Vítkovicemi přímo na ledové ploše.Když blonďatá fanynka vstupovala po druhé třetině utkání na led, ještě netušila, co ji čeká. Nevěděla, že se stala obětí spiknutí svého přítele a celého olomouckého klubu. Když totiž Jakub přišel s nápadem požádat Nikolu o ruku na ledě v „plecharéně“, vedení Mory mu vyšlo vstříc a ve spolupráci se společností Olomouc City vyhlásilo fiktivní losovací akci pro držitele permanentních vstupenek o zvlášť hodnotnou cenu. Kdo tuto cenu získá, o tom se mělo rozhodnout o první přestávce utkání „kohoutů“ s Vítkovicemi, kdy měl být z klobouku tažen šťastný vítěz.

Byla to ale všechno učiněná habaďůra, protože tažena byla, a nikoliv náhodou, právě Nikolina permanentka. Ta žila po celou druhou třetinu v domnění, že o druhé přestávce převezme nějakou hodnotnou cenu. „Myslím, že tam bude nějaký poukaz. Nebylo by špatné jet v zimě na nějakou dovolenou,“ pravila, než se za doprovodu svého přítele Jakuba, ale také marketingového manažera klubu Maria Cartelliho vydala k ledové ploše. A tam se to stalo.

Fanoušek hokejové Olomouce požádal svoji přítelkyni o ruku
1080p 720p 480p 360p 240p

Jakub se chopil mikrofonu, poklekl před přítelkyni oděnou do olomouckého dresu a svou žádost vyslovil. Aby dokázal, že nemluví do větru, předal své přítelkyni prsten.

Nikola musela překonat nejdřív prvotní šok, pak nával dojetí, načež se nadechla, aby do mikrofonu vyslovila svůj verdikt. Olomoucký zimák utichl. Když se z jeho amplionů ozvalo dívčino „ano“, propukli fanoušci v jásot, jakoby Mora právě zvýšila svůj v té chvíli už dvoubrankový náskok nad Vítkovicemi. „Bylo to překvapení, ale nezaváhala jsem,“ svěřila se Nikola chvíli poté, kdy převzala od svého přítele prsten. „Chodíme spolu rok a plánovali jsme společnou budoucnost,“ přiznala.

A její přítel? „Jestli jsem se bál, že mě odmítne? Nebál. Vím, že požádat někoho o roku před více než pěti tisíci lidmi, je zavazující. A já věřím, že do roka a do dne svatba bude,“ pravil budoucí ženáč Jakub, jenž se se svou přítelkyní v poslední třetině utkání dočkal ještě jednoho olomouckého gólu ve vítkovické síti.

SESTŘIH: 21. kolo extraligy, Olomouc - Vítkovice 4:1
480p 360p 240p

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze