18. srpna 2019 • 04:40

TOP 7 hráčů bez angažmá: Svačina a Olesz trénují v Porubě. Co Trončinský?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Extraliga startuje za necelý měsíc, několik zajímavých hráčů nicméně stále nemá angažmáExtraliga startuje za necelý měsíc, několik zajímavých hráčů nicméně stále nemá angažmáFOTO: Koláž iSport.cz

  Necelý měsíc zbývá do začátku Tipsport extraligy. Startuje se 12. září, nicméně na trhu jsou stále volní hráči. A nejde jen o druhořadé plejery. Naopak! Bez práce je stále Rostislav Olesz, útočník otřískaný stovkami zápasů v NHL, který nedávno rozvázal smlouvu s Vítkovicemi. Angažmá stále vyhlíží i Vladimír Svačina či Marek Trončinský. A co Zbyněk Michálek? Projděte si přehled TOP 7 hráčů bez angažmá >>>

 • Rostislav Olesz

  33 let
  naposledy Vítkovice

  Byl kapitánem Vítkovic, ale před začátkem přípravy na ledě nečekaně skončil. Otevřeně pak vyprávěl o tom, že si nerozuměl s trenéry. Spekulovalo se, že by mohl do Třince, ale tato varianta teď ve hře není. Trénuje s Porubou.

  Rostislav Olesz rozvázal smlouvu s Vítkovicemi na konci července, aktuálně se připravuje s Porubou Rostislav Olesz rozvázal smlouvu s Vítkovicemi na konci července, aktuálně se připravuje s PorubouFoto Jaroslav Legner (Sport)

 • Zbyněk Michálek

  36 let
  naposledy Kometa

  Zkušený obránce, který v NHL odehrál přes sedm stovek zápasů, se v minulé sezoně vrátil po takřka roční pauze k hokeji a dohodl se s Kometou. S tím, že s ní chce zabojovat o titul. Nepovedlo se, Kometa vypadla v semifinále s Libercem. Je to definitivní konec?

  Zbyněk Michálek si v minulé sezoně zahrál za Kometu Brno. Bude ještě v kariéře pokračovat? Zbyněk Michálek si v minulé sezoně zahrál za Kometu Brno. Bude ještě v kariéře pokračovat?Foto Pavel Mazáč (Sport)

 • Marek Trončinský

  30 let
  naposledy Litvínov

  Geniální ruce, volnější přístup k životosprávě. Kreativní obránce skončil v průběhu minulé sezony po disciplinárním prohřešku v Pardubicích, hostoval v Litvínově. Na nové angažmá Trončinský zatím čeká.

  Rebel Marek Trončinský oblékal v předchozím ročníku dresy Litvínova a Pardubic, ani v jednom klubu ovšem nebude pokračovat Rebel Marek Trončinský oblékal v předchozím ročníku dresy Litvínova a Pardubic, ani v jednom klubu ovšem nebude pokračovatFoto Pavel Mazáč (Sport)

 • Dominik Pacovský

  29 let
  naposledy Mladá Boleslav

  V Mladé Boleslavi byl v uplynulé sezoně asistentem kapitána, srážely ho zdravotní problémy. Ani jednu z posledních pěti sezon neodehrál bývalý útočník Sparty, který si zahrál i za pražský Lev v KHL, kompletní.

  Posledních pět sezon hrál Dominik Pacovský za Mladou Boleslav, odehrál za ni více jak 200 utkání, na nové smlouvě se ovšem nedohodl Posledních pět sezon hrál Dominik Pacovský za Mladou Boleslav, odehrál za ni více jak 200 utkání, na nové smlouvě se ovšem nedohodlFoto Barbora Reichová (Sport)

 • Matěj Beran

  25 let
  naposledy Sparta

  Před rokem přestupoval z Pardubic do Sparty, měl přinést dravost, agresivitu, góly. Bojovný útočník si ale ve Spartě pevnou pozici nevybudoval, měl poměrně nízký ice time, moc bodů ani nasbírat nemohl (43 zápasů/4+3).

  Vysoký útočník Matěj Beran působil naposledy ve Spartě. Kam povedou jeho kroky dál? Vysoký útočník Matěj Beran působil naposledy ve Spartě. Kam povedou jeho kroky dál?Foto Jaroslav Legner (Sport)

 • David Květoň

  31 let
  naposledy Vítkovice

  Poslední tři ročníky ve Vítkovicích si držel stabilní formu. Kvůli zdravotním problémům ze začátku sezony mu ovšem ta uplynulá především střelecky nevyšla (50 zápasů/8+11) a skončil. Spekulovalo se o Pardubicích.

  David Květoň je jedním z mnoha hráčů, kteří během letní přestávky skončil ve Vítkovicích David Květoň je jedním z mnoha hráčů, kteří během letní přestávky skončil ve VítkovicíchFoto Jaroslav Legner (Sport)

 • Vladimír Svačina

  32 let
  naposledy Třinec

  Za poslední tři sezony si vždy zahrál finále (2017 s Libercem, poté dvakrát s Třincem), na nové smlouvě s Oceláři se nicméně nedohodl. „Říkali, že chtějí omladit,“ řekl zkušený útočník. Sám by chtěl do Vítkovic, zatím trénuje společně s Oleszem v Porubě.

  Zkušený útočník Vladimír Svačina stále vyhlíží nové angažmá, v půlce srpna už začíná být trochu nervózní Zkušený útočník Vladimír Svačina stále vyhlíží nové angažmá, v půlce srpna už začíná být trochu nervózníFoto Profimedia.cz

Vstoupit do diskuse
0
Čtvrtfinále
Články odjinud


Články odjinud