Zpěvák Habera gratuloval Saganovi: Takový zázrak bych přál i Čechům! | iSportLIFE | iSport.cz
25.6.2018 • 12:20

Zpěvák Habera gratuloval Saganovi: Takový zázrak bych přál i Čechům!

Skvělé představení předvedl Peter Sagan v silničním závodě s hromadným startem na mistrovství České a Slovenské republiky v Plzni. Svým únikem pětaosmdesát kilometrů před finišem nadchl publikum a potrápil soupeře. Popřát slovenskému šampionovi dorazil i legendární zpěvák Pavol Habera.Haberu, který přišel pozdravit šampiona i s partnerkou Danielou Peštovou, výhra Petra Sagana doslova nadchla. „Je zázrak, že se v malém Slovensku někdo takový narodil. Je to opravdu unikátní sportovec. Přál bych i vám někoho takového,“ řekl známý muzikant.

Saganovi gratuloval k titulu i zpěvák Habera, do Plzně dorazil i s manželkou

„To, že Sagan vyhrál tak jednoznačně, mě trochu překvapilo. Vzal to opravdu od podlahy. Dělá si, co chce, já to nechápu,“ smál se Habera. Radost měl i z toho, že šampionát pořádají obě země společně.

„Sledoval jsem to už minulý rok, kdy se jelo v Žiaru nad Hronom, a připadá mi perfektní, že jsou česko-slovenská mistrovství, je zvlášť český a slovenský vítěz. Dohromady byla ta síla vždy větší než o samotě, tak proč to nedělat společně?“ navrhl.

Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu
Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu

„Myslím, že je to dobrá škola a cesta i pro některé jiné disciplíny. Řekl bych, že by to dostalo nový náboj. Přece jen se naše národy mezi sebou ve sportu stále hecují, tak si myslím, že by to bylo ku prospěchu. Jsme tak malé krajiny, že to propojení musí logicky jen pomoci. Když se může dělat Česko Slovenská SuperStar, tak proč ne tohle?“ připomněl Habera i známou pěveckou soutěž.

Suverénní vítěz! Sagan o úniku, nájezdu fanoušků i tréninku na Tour de France

Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi


Další články autora
 
26. dubna 2020
Praha
Už brzy
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud