Superlife Columbia závod: Zde najdete kompletní VÝSLEDKY všech běžců | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: Superlife
16.3.2019 • 20:20

Superlife Columbia závod: Zde najdete kompletní VÝSLEDKY všech běžců

365 běžců si otestovalo své schopnosti během prvního závodu série iSport Superlife Columbia, jehož trasa vedla přes Milíčovský les na okraji Prahy. Byli jste mezi jeho účastníky? V tomto článku najdete kompletní výsledky.



Umístění STČ Jméno závodníka Ročník Stát Kategorie Pořadí v kategorii Čas
1. 335 Blažek Jaroslav 1993 CZE MA 1 00:23:05
2. 124 Rozsypal Jakub 1990 CZE MA 2 00:23:20
3. 201 Ulbrich Pavel 1974 CZE MB 1 00:24:32
4. 320 Sandecki Mark 1982 USA MA 3 00:24:44
5. 41 Dubják Petr 1970 CZE MB 2 00:25:12
6. 251 Maňásek Libor 1981 CZE MA 4 00:25:24
7. 208 Čejka Bořivoj 1980 CZE MA 5 00:25:27
8. 50 Kratochvílová kriegelová Kateřina 1984 CZE ZA 1 00:25:40
9. 123 Pátek Ondřej 1989 CZE MA 6 00:26:02
10. 144 Vacek Jaroslav 1983 CZE MA 7 00:26:13
11. 74 Nehasil Vít 1994 CZE MA 8 00:26:22
12. 295 Mrhálek Martin 1986 CZE MA 9 00:26:27
13. 398 Šprincl Šampi 2002 CZE MJ 1 00:26:46
14. 16 Koudelka Luboš 1981 CZE MA 10 00:27:00
15. 379 Křenek Jaroslav 1981 CZE MA 11 00:27:02
16. 85 Korotvička Ondřej 1985 CZE MA 12 00:27:06
17. 196 Hnízdil Jan 1991 CZE MA 13 00:27:13
18. 332 Hanuš Petr 1976 CZE MB 3 00:27:31
19. 206 Hájek Jan 1984 CZE MA 14 00:27:32
20. 329 Homolka Ondřej 1977 CZE MB 4 00:27:40
21. 96 Sedlák František 1963 CZE MC 1 00:27:47
22. 281 Hoskovec Lukáš 1996 CZE MA 15 00:28:00
23. 273 Vorel Filip 1972 CZE MB 5 00:28:09
24. 53 Karabinoš Michal 1986 SVK MA 16 00:28:15
25. 301 Ludvík Jakub 1981 CZE MA 17 00:28:17
26. 163 Jindra Michal 1980 CZE MA 18 00:28:25
27. 371 Synek Jiří 1974 CZE MB 6 00:28:27
28. 62 Kadeřábek Lukáš 1986 CZE MA 19 00:28:28
29. 318 Herbst Jarmila 1974 CZE ZB 1 00:28:30
30. 223 Krakowitzer Vojtěch 1979 CZE MB 7 00:28:31
31. 256 Lenkvik Jan 1984 CZE MA 20 00:28:34
32. 408 Touha Tomáš 1990 CZE MA 21 00:28:45
33. 186 Šíbal Martin 1990 CZE MA 22 00:28:47
34. 234 Stárek Michal 1987 CZE MA 23 00:28:56
35. 44 Častvaj Daniel 1974 CZE MB 8 00:29:02
36. 55 Mates Jakub 1991 CZE MA 24 00:29:15
37. 344 Vaňáč Michal 1982 CZE MA 25 00:29:21
38. 58 Borovička Tomáš 1982 CZE MA 26 00:29:25
39. 405 Macurová Zuzana 1980 CZE ZA 2 00:29:26
40. 195 Máca Lukáš 1982 CZE MA 27 00:29:31
41. 45 Matějka Martin 1974 CZE MB 9 00:29:32
42. 362 Bilek Lukas 1983 CZE MA 28 00:29:33
43. 336 Šperkerová Vendula 1974 CZE ZB 2 00:29:35
44. 293 Klimeš Jakub 1985 CZE MA 29 00:29:38
45. 12 Kočovský Miroslav 1971 CZE MB 10 00:29:39
46. 154 Smolík Libor 1989 CZE MA 30 00:29:40
47. 110 Novák Marcel 1994 CZE MA 31 00:29:46
48. 65 Kubelková Eva 1978 CZE ZB 3 00:29:51
49. 271 Nečas Zdeněk 1979 CZE MB 11 00:29:52
50. 254 Odnoha David 1974 CZE MB 12 00:29:54
51. 288 David Luboš 1982 CZE MA 32 00:29:55
52. 341 Nývlt Martin 1976 CZE MB 13 00:30:04
53. 57 Příhoda Radek 1974 CZE MB 14 00:30:05
54. 258 Lanc Jiří 1978 CZE MB 15 00:30:09
55. 95 Košař Michal 1976 CZE MB 16 00:30:15
56. 56 Kohout Michael 1984 CZE MA 33 00:30:19
57. 409 Fox Danny 1992 CZE MA 34 00:30:19
58. 363 Skočík Martin 1987 SVK MA 35 00:30:20
59. 105 Novotný Filip 1991 CZE MA 36 00:30:33
60. 71 Marek Tomas 1975 CZE MB 17 00:30:43
61. 162 Švajdler Richard 1983 CZE MA 37 00:30:46
62. 400 Kouřimská Zdeňka 1989 CZE ZA 3 00:30:47
63. 182 Kozlovský Martin 1989 CZE MA 38 00:30:47
64. 37 Typltová Hana 1987 CZE ZA 4 00:30:48
65. 135 Brabec Jiří 1977 CZE MB 18 00:30:51
66. 300 Komanov Alexey 1986 CZE MA 39 00:30:57
67. 11 Čejka Zdeněk 1983 CZE MA 40 00:31:15
68. 222 Šmehýl Peter 1980 CZE MA 41 00:31:18
69. 250 Holoubek Jaroslav 1970 CZE MB 19 00:31:24
70. 129 Velechovský Jiří 1967 CZE MC 2 00:31:28
71. 148 Stejskal Lukáš 1986 CZE MA 42 00:31:33
72. 152 Náhlík Jan 1981 CZE MA 43 00:31:34
73. 275 Pilař Vladimír 1985 CZE MA 44 00:31:37
74. 263 Lenkvik Petr 1983 CZE MA 45 00:31:39
75. 322 Nguyen Chanh 1988 CZE MA 46 00:31:49
76. 168 Skřivan Josef 1991 CZE MA 47 00:31:53
77. 200 Malinová Aneta 1993 CZE ZA 5 00:31:53
78. 92 Vojáček Michal 1974 CZE MB 20 00:31:57
79. 119 Šilar Jan 1988 CZE MA 48 00:32:02
80. 190 Erben Lukáš 1996 CZE MA 49 00:32:08
81. 406 Keller Roman 1975 CZE MB 21 00:32:08
82. 366 Mikeš Filip 1981 CZE MA 50 00:32:13
83. 140 Novák Jiří 1950 CZE MD 1 00:32:15
84. 226 Bohatec Tadeáš 1988 CZE MA 51 00:32:16
85. 348 Neustupa David 1985 CZE MA 52 00:32:17
86. 137 Ernst Martin 1981 CZE MA 53 00:32:19
87. 59 Bouchalová Lucie 1980 CZE ZA 6 00:32:20
88. 38 Černý Radek 1987 CZE MA 54 00:32:24
89. 266 Iwonski Jiri 1978 CZE MB 22 00:32:31
90. 3 Kozlíček Petr 1982 CZE MA 55 00:32:34
91. 176 Jelínek Zdeněk 1992 CZE MA 56 00:32:34
92. 18 Bordáč Jan 1972 CZE MB 23 00:32:37
93. 319 Herbst Luboš 1979 CZE MB 24 00:32:39
94. 217 Horáková Michaela 1990 CZE ZA 7 00:32:42
95. 167 Kuca Roman 1979 CZE MB 25 00:32:42
96. 315 Strnad Jakub 1976 CZE MB 26 00:32:45
97. 49 Lehne Zbyněk 1983 CZE MA 57 00:32:51
98. 175 Matyáš Martin 1984 CZE MA 58 00:32:51
99. 330 Grim Daniel 1985 CZE MA 59 00:32:52
100. 334 Košťák Petr 1971 CZE MB 27 00:32:54
101. 111 Navrátil Ivo 1973 CZE MB 28 00:32:58
102. 160 Krautwurm Michal 1989 CZE MA 60 00:33:00
103. 89 Čermáková Denisa 1985 CZE ZA 8 00:33:00
104. 150 Králová Marie 1981 CZE ZA 9 00:33:06
105. 262 Štyl Pavel 1975 CZE MB 29 00:33:06
106. 112 Navrátilova Petra 1975 CZE ZB 4 00:33:17
107. 325 Bouma Lukáš 1982 CZE MA 61 00:33:21
108. 241 Mazel Zbyněk 1986 CZE MA 62 00:33:22
109. 402 Halásek Michal 1976 CZE MB 30 00:33:26
110. 410 Kvasnička Vladimír 1974 CZE MB 31 00:33:33
111. 78 Štěpánová Petra 1989 CZE ZA 10 00:33:33
112. 30 Lodrová Iveta 1989 CZE ZA 11 00:33:34
113. 346 Cvach Martin 1987 CZE MA 63 00:33:34
114. 31 Lodrová Monika 1991 CZE ZA 12 00:33:35
115. 42 Sobota Tomáš 1992 CZE MA 64 00:33:42
116. 261 Gejdoš Ernest 1981 CZE MA 65 00:33:43
117. 347 Borak Richard 1977 CZE MB 32 00:33:43
118. 84 Mucha Pavel 1957 CZE MD 2 00:33:46
119. 134 Fojtík Martin 1975 CZE MB 33 00:33:59
120. 380 Šprincl David 1975 CZE MB 34 00:34:05
121. 403 Kalčík Lukáš 1994 CZE MA 66 00:34:08
122. 282 Jiránek Jan 1983 CZE MA 67 00:34:13
123. 23 Ježková Kateřina 1991 CZE ZA 13 00:34:21
124. 373 Troníček Lukáš 1999 CZE MJ 2 00:34:22
125. 104 Malý Marek 1991 CZE MA 68 00:34:29
126. 268 Dubovský Petr 1971 CZE MB 35 00:34:29
127. 155 Zikmund Tomáš 1987 CZE MA 69 00:34:31
128. 386 Choděrová Petra 1982 CZE ZA 14 00:34:32
129. 260 Gejdoš Matej 1978 CZE MB 36 00:34:34
130. 274 Slavík Vojtěch 2004 CZE MJ 3 00:34:38
131. 290 Kutěj Lukáš 1980 CZE MA 70 00:34:47
132. 81 Patkáň Kamil 1986 CZE MA 71 00:34:54
133. 212 Kaňka Radek 1987 CZE MA 72 00:34:55
134. 236 Bursík Martin 1975 CZE MB 37 00:34:57
135. 278 Urbanová Zuzana 1993 CZE ZA 15 00:35:00
136. 75 Miletín Tomáš 1991 CZE MA 73 00:35:00
137. 76 Šmídlová Nela 1993 CZE ZA 16 00:35:01
138. 224 Dvořáková Adéla 1990 CZE ZA 17 00:35:02
139. 349 Blažková Eva 1981 CZE ZA 18 00:35:05
140. 393 Richtr Vít 1988 CZE MA 74 00:35:07
141. 171 Jírů David 1976 CZE MB 38 00:35:09
142. 259 Diessner Pavel 1978 CZE MB 39 00:35:10
143. 158 Zeman Jiří 1991 CZE MA 75 00:35:11
144. 73 Šafařík Jiří 1971 CZE MB 40 00:35:17
145. 235 Ditrich Josef 1983 CZE MA 76 00:35:23
146. 407 Heusig Michal 1972 CZE MB 41 00:35:24
147. 397 Havlíček Tomáš 1980 CZE MA 77 00:35:26
148. 83 Mirek Lauš 1981 CZE MA 78 00:35:26
149. 130 Kříž Lubomír 1983 CZE MA 79 00:35:26
150. 153 Nováková Alžběta 1992 CZE ZA 19 00:35:27
151. 248 Velfl Tomas 1980 CZE MA 80 00:35:28
152. 113 Ryzcová Hana 1980 CZE ZA 20 00:35:29
153. 257 Fencl František 1965 CZE MC 3 00:35:32
154. 299 Svojanovský Adam 1973 CZE MB 42 00:35:35
155. 24 Marková Kateřina 1984 CZE ZA 21 00:35:37
156. 351 Hylmarova Andrea 1979 CZE ZB 5 00:35:37
157. 242 Křehota Radek 1982 CZE MA 81 00:35:38
158. 352 Eichler Pavel 1977 CZE MB 43 00:35:39
159. 17 Koudelková Soňa 1985 CZE ZA 22 00:35:45
160. 202 Peškar Petr 1978 CZE MB 44 00:35:48
161. 107 Ježek Michal 1966 CZE MC 4 00:35:52
162. 80 Dobrý Martin 1977 CZE MB 45 00:35:53
163. 9 Janů Dana 1975 CZE ZB 6 00:35:53
164. 189 Mrázek Daniel 1984 CZE MA 82 00:35:55
165. 197 Radkovsky Roman 1988 CZE MA 83 00:36:03
166. 141 Zlatovská Erika 1982 CZE ZA 23 00:36:03
167. 411 Pavelka Ludovít 1975 CZE MB 46 00:36:03
168. 302 froněk martin 1973 CZE MB 47 00:36:06
169. 245 Chaloupková Monika 1989 CZE ZA 24 00:36:07
170. 272 Štorcová Kateřina 1999 CZE ZJ 1 00:36:12
171. 151 Valecky Stepan 1986 CZE MA 84 00:36:18
172. 227 Hruban Milan 1967 CZE MC 5 00:36:19
173. 377 Čuda Jakub 1992 CZE MA 85 00:36:20
174. 383 Horvát David 1978 CZE MB 48 00:36:23
175. 382 Horvátová Lenka 2000 CZE ZJ 2 00:36:24
176. 47 Kohlíček Josef 1952 CZE MD 3 00:36:32
177. 106 Mandaus Lukáš 1971 CZE MB 49 00:36:34
178. 72 Jirásek Vít 1976 CZE MB 50 00:36:35
179. 156 Voráček Jan 1987 CZE MA 86 00:36:37
180. 232 Ježková Mirka 1973 CZE ZB 7 00:36:37
181. 52 Kudlíková Petra 1985 CZE ZA 25 00:36:38
182. 216 Tyslová Aneta 1991 CZE ZA 26 00:36:42
183. 157 Patkáň Milan 1984 CZE MA 87 00:36:42
184. 298 Sýkora Martin 1968 CZE MC 6 00:36:43
185. 375 Kalivoda Jindřich 1987 CZE MA 88 00:36:43
186. 401 Přecechtěl Dalibor 1978 CZE MB 51 00:36:44
187. 86 Voják Michal 1987 CZE MA 89 00:36:56
188. 146 Hamernik Stanislav 1981 CZE MA 90 00:36:59
189. 188 Vojtěch Jan 1984 CZE MA 91 00:37:00
190. 36 Štěpánová Hana 1974 CZE ZB 8 00:37:03
191. 270 Minaříková Michaela 1972 CZE ZB 9 00:37:04
192. 279 Turňová Jitka 1972 CZE ZB 10 00:37:06
193. 316 Bednářová Jana 1984 CZE ZA 27 00:37:11
194. 198 Jaček Martin 1980 CZE MA 92 00:37:11
195. 324 Malina Pavel 1979 CZE MB 52 00:37:15
196. 2 Kunstátová Marie 1979 CZE ZB 11 00:37:20
197. 93 Bezděková Dagmar 1989 CZE ZA 28 00:37:23
198. 169 Skřivanová Anežka 1994 CZE ZA 29 00:37:30
199. 26 Šedová Jana 1977 CZE ZB 12 00:37:31
200. 173 Weigert Otto 1979 CZE MB 53 00:37:33
201. 40 Maťašovský Václav 1982 CZE MA 93 00:37:38
202. 357 Drahozal Martin 1974 CZE MB 54 00:37:39
203. 308 Horová Lada 1974 CZE ZB 13 00:37:42
204. 179 Brettschneiderová Martina 1978 CZE ZB 14 00:37:57
205. 331 Libal Jakub 2002 CZE MJ 4 00:37:57
206. 101 Hak Petr 1985 CZE MA 94 00:38:04
207. 199 Lehovec Aleš 1977 CZE MB 55 00:38:09
208. 54 Klofáč Filip 1992 CZE MA 95 00:38:12
209. 229 Křížová Zuzana 1981 CZE ZA 30 00:38:15
210. 25 Bendová Barbora 1987 CZE ZA 31 00:38:16
211. 126 Hofbauer Jiri 1974 CZE MB 56 00:38:22
212. 306 Trčka Jan 1968 CZE MC 7 00:38:26
213. 29 Adamová Kateřina 1971 CZE ZB 15 00:38:33
214. 159 Polášková Pavla 1980 CZE ZA 32 00:38:39
215. 131 Bradová Jaroslava 1959 CZE ZD 1 00:38:44
216. 34 Kyselová Sylva 1973 CZE ZB 16 00:38:45
217. 22 Juránek Jiří 1974 CZE MB 57 00:38:45
218. 39 Jurčíková Olga 1992 CZE ZA 33 00:38:46
219. 187 Říhová Kamila 1988 CZE ZA 34 00:38:48
220. 114 Hausnerová Veronika 1979 CZE ZB 17 00:38:49
221. 356 Koukolová Jana 1983 CZE ZA 35 00:38:53
222. 233 Suchanová Ester 1979 CZE ZB 18 00:38:55
223. 360 Kačerovský Josef 1976 CZE MB 58 00:38:59
224. 240 Houška Emil 1971 CZE MB 59 00:39:00
225. 311 Ráček Tomáš 1985 CZE MA 96 00:39:04
226. 43 Semela Radomír 1964 CZE MC 8 00:39:05
227. 132 Brada Jiří 1964 CZE MC 9 00:39:08
228. 180 Kuchinka Martin 1978 CZE MB 60 00:39:17
229. 246 Ježek Martin 1981 CZE MA 97 00:39:20
230. 264 Štylová Eva 1973 CZE ZB 19 00:39:25
231. 252 Jakubec Martin 1973 CZE MB 61 00:39:25
232. 90 Nehasilová Alžběta 1991 CZE ZA 36 00:39:26
233. 378 Chmara Václav 1990 CZE MA 98 00:39:27
234. 289 Malý Jiří 1990 CZE MA 99 00:39:30
235. 94 Mikulenková Martina 1986 CZE ZA 37 00:39:30
236. 333 Löwenhöfferová Radka 1974 CZE ZB 20 00:39:31
237. 338 Tauchman Rudolf 1967 CZE MC 10 00:39:31
238. 79 Chamrad Petr 1963 CZE MC 11 00:39:33
239. 312 Brož Václav 1982 CZE MA 100 00:39:37
240. 303 Ludvíková Zuzana 1984 CZE ZA 38 00:39:38
241. 99 Fof Martin 1979 CZE MB 62 00:39:48
242. 385 Librová Iva 1974 CZE ZB 21 00:39:50
243. 238 Strakoš Kamil 1976 CZE MB 63 00:40:02
244. 244 Ramešová Lenka 1972 CZE ZB 22 00:40:02
245. 225 Mrkvičková Diana 1987 CZE ZA 39 00:40:05
246. 297 Ciglerová Jana 1972 CZE ZB 23 00:40:06
247. 314 Žákovský Jiří 1991 CZE MA 101 00:40:09
248. 127 Hofbauerová Radka 1975 CZE ZB 24 00:40:09
249. 88 Fišer Michal 1983 CZE MA 102 00:40:12
250. 231 Vesela Marketa 1991 CZE ZA 40 00:40:14
251. 192 Žižková Šárka 1987 CZE ZA 41 00:40:27
252. 317 Vankova Radka 1973 CZE ZB 25 00:40:34
253. 8 Fiala Jan 1968 CZE MC 12 00:40:41
254. 61 Hameršmíd Vladimír 1953 CZE MD 4 00:40:42
255. 181 Křepelková Lucie 1983 CZE ZA 42 00:40:44
256. 183 Martiníková Vlaďka 1982 CZE ZA 43 00:40:48
257. 326 Hlava Milan 1955 CZE MD 5 00:40:49
258. 209 Bečka Petr 1969 CZE MC 13 00:40:54
259. 211 Bečková Veronika 1994 CZE ZA 44 00:40:55
260. 323 Kočová Markéta 1990 CZE ZA 45 00:40:57
261. 51 Barvičová Kateřina 1987 CZE ZA 46 00:40:58
262. 404 Nekolný Petr 1961 CZE MC 14 00:40:59
263. 365 Čihařová Jana 1982 CZE ZA 47 00:41:02
264. 1 Baňacká Kateřina 1987 CZE ZA 48 00:41:10
265. 64 Popovičová Jarmila 1977 CZE ZB 26 00:41:13
266. 87 Myšičková Alena 1988 CZE ZA 49 00:41:16
267. 178 Frátriková Šárka 1993 CZE ZA 50 00:41:16
268. 342 Hansenova Petra 1971 CZE ZB 27 00:41:20
269. 103 Šajnerová Marcela 1980 CZE ZA 51 00:41:26
270. 309 Gazarek Vladimir 1969 SVK MC 15 00:41:26
271. 102 Helískova Romana 1974 CZE ZB 28 00:41:27
272. 327 Svozilík Josef 1959 CZE MD 6 00:41:29
273. 32 Zápotocká Milada 1977 CZE ZB 29 00:41:31
274. 98 Porubová Ludmila 1976 CZE ZB 30 00:41:37
275. 138 Habásková Markéta 1981 CZE ZA 52 00:41:42
276. 255 Kotoučová Pavlína 1975 CZE ZB 31 00:41:47
277. 253 Finsterle Vladimir 1966 CZE MC 16 00:41:47
278. 219 Duffek Tomas 1976 CZE MB 64 00:41:50
279. 287 Knobloch Jan 1974 CZE MB 65 00:41:52
280. 33 Mašek Miloš 1969 CZE MC 17 00:41:58
281. 230 Marešová Jana 1994 CZE ZA 53 00:41:59
282. 116 Růžička Pavel 1964 CZE MC 18 00:41:59
283. 174 Dolejšková Jana 1968 CZE ZC 1 00:42:00
284. 372 Široká Veronika 1980 CZE ZA 54 00:42:06
285. 354 Drahozalová Iva 1981 CZE ZA 55 00:42:09
286. 120 Miroslav Šindler 1974 CZE MB 66 00:42:12
287. 205 Nováková Jana 1974 CZE ZB 32 00:42:12
288. 204 Seinerová Tereza 1998 CZE ZA 56 00:42:14
289. 292 Viverosová Alžběta 1997 CZE ZA 57 00:42:17
290. 388 Nývltová Tereza 1978 CZE ZB 33 00:42:20
291. 46 Janovská Tereza 1990 CZE ZA 58 00:42:20
292. 265 Kolář Ivo 1991 CZE MA 103 00:42:23
293. 203 Kůs Václav 1985 CZE MA 104 00:42:27
294. 207 Koubová Martina 1978 CZE ZB 34 00:42:33
295. 136 Krotký Jiří 1978 CZE MB 67 00:42:37
296. 125 Lapšanský Juraj 1985 CZE MA 105 00:42:40
297. 194 Neduchalová Eva 1990 CZE ZA 59 00:42:45
298. 166 Škarda Václav 1967 CZE MC 19 00:42:47
299. 14 Kozáková Jindřiška 1979 CZE ZB 35 00:42:56
300. 147 Vančura Jiří 1983 CZE MA 106 00:42:59
301. 218 Duffkova Irena 1976 CZE ZB 36 00:43:00
302. 228 Jelínková Věra 1966 CZE ZC 2 00:43:06
303. 237 Fischerová Lucie 1980 CZE ZA 60 00:43:08
304. 28 Nerglová Anna 1979 CZE ZB 37 00:43:09
305. 367 Vladyka Jaromír 1956 CZE MD 7 00:43:09
306. 21 Ježek Petr 1970 CZE MB 68 00:43:12
307. 172 Jírů Daniela 1977 CZE ZB 38 00:43:18
308. 66 Tyburcova Ilona 1974 CZE ZB 39 00:43:24
309. 133 Bradová Michala 1989 CZE ZA 61 00:43:25
310. 60 Knapova Dana 1982 CZE ZA 62 00:43:30
311. 361 Otahalova Lucie 1981 CZE ZA 63 00:43:35
312. 221 Valim Karel 1978 CZE MB 69 00:43:42
313. 395 Maléř Bohuslav 1977 CZE MB 70 00:43:47
314. 305 Váchal Filip 1974 CZE MB 71 00:44:16
315. 345 Culek Jakub 1986 CZE MA 107 00:44:23
316. 328 Kučerová Jana 1959 CZE ZD 2 00:44:40
317. 164 Jindrová Blanka 1984 CZE ZA 64 00:44:47
318. 10 Holdova Kamila 1981 CZE ZA 65 00:44:47
319. 139 Vysloužilová Kateřina 1964 CZE   3 00:44:59
320. 143 Slavíček Zdeněk 1985 CZE MA 108 00:45:05
321. 48 Moravec Michael 1967 CZE MC 20 00:45:05
322. 142 Krautwurmová Jana 1986 CZE ZA 66 00:45:07
323. 384 Baloušek Vít 1971 CZE MB 72 00:45:10
324. 185 Hendrych Jiří 1972 CZE MB 73 00:45:19
325. 5 Listopadová Karolína 1980 CZE ZA 67 00:45:20
326. 243 Suchý Josef 1982 CZE MA 109 00:45:31
327. 214 Mikšík Zdeněk 1963 CZE MC 21 00:45:32
328. 184 Hendrychová Jiřina 1995 CZE ZA 68 00:45:48
329. 15 Kroužek Jan 1976 CZE MB 74 00:46:01
330. 145 Mach Petr 1970 CZE MB 75 00:46:09
331. 374 Troníček Jiří 1958 CZE MD 8 00:46:13
332. 177 Jelínková Eva 1983 CZE ZA 69 00:46:15
333. 118 Stejskalová Dana 1985 CZE ZA 70 00:46:31
334. 267 Dubovská Lucie 1996 CZE ZA 71 00:46:33
335. 170 Golová Pavlína 1985 CZE ZA 72 00:46:34
336. 294 Křížková Barbora 1994 CZE ZA 73 00:46:38
337. 284 Líbalová Leona 1972 CZE ZB 40 00:46:41
338. 286 Dolezalova Natalie 2000 CZE ZJ 3 00:46:41
339. 340 Machová Elisha 2004 CZE ZJ 4 00:46:48
340. 128 Nováková Martina 1988 CZE ZA 74 00:46:48
341. 63 Rennerová Ivana 1975 CZE ZB 41 00:46:53
342. 247 Matějů Veronika 1982 CZE ZA 75 00:46:54
343. 215 Brzobohatá Šárka 1985 CZE ZA 76 00:46:54
344. 321 Duda Tomáš 1980 CZE MA 110 00:46:57
345. 396 Mráčková Lucie 1978 CZE ZB 42 00:47:26
346. 339 Žaludová Marie 1956 CZE ZD 3 00:47:32
347. 6 Ferencei Pavlína 1976 CZE ZB 43 00:47:40
348. 4 Hájková Martina 1979 CZE ZB 44 00:48:25
349. 13 Šťovíček Petr 1971 CZE MB 76 00:48:30
350. 77 Kremlíková Zuzana 1981 CZE ZA 77 00:48:33
351. 100 Machová Lenka 1986 CZE ZA 78 00:48:54
352. 276 Zahradník Filip 1987 CZE MA 111 00:49:06
353. 304 Vejdělková Miluše 1972 CZE ZB 45 00:50:08
354. 313 Eliášek Tomáš 1969 CZE MC 22 00:50:13
355. 115 Nehasilová Lenka 1968 CZE ZC 3 00:50:43
356. 355 Dzianová Ivana 1982 SVK ZA 79 00:50:46
357. 337 Machová Eva 1981 CZE ZA 80 00:50:50
358. 35 Černá Zuzana 1989 CZE ZA 81 00:50:57
359. 69 Šliková Vanessa 2002 CZE ZJ 5 00:51:04
360. 68 Šlik Antonín 1971 CZE MB 77 00:51:05
361. 70 VAVRDOVÁ Ludmila 1966 CZE ZC 4 00:51:20
362. 220 Zapletálek Jan 1982 CZE MA 112 00:52:37
363. 390 Peluhová Adéla 1992 CZE ZA 82 00:52:39
364. 394 Vostřezová Gabriela 1977 GNB ZB 46 00:56:39
365. 191 Pilátová Veronika 1989 CZE ZA 83 01:01:05

Superlife Columbia závod přilákal řadu osobností, rozcvičku vedla Strachová

Superlife Columbia závod běžel i Tomáš Touha. Běh je moje terapie, hlásí

Strachová odstartovala první Superlife Columbia závod! Připravila si i rozcvičku


Témata:  sportsuperlifevýsledkyběh
Další články autora
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

18. dubna 2020
Ostrava
Přihlásit se
26. dubna 2020
Praha
Přihlásit se
16. května 2020
Říčany
Přihlásit se
6. června 2020
Plzeň
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
17. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud