17. srpna 2018 • 20:01

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 33. týdne mimořádné hry Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 558.693 Kč, ve třetím pořadí je 28 výher po 25.654 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1461 výher po 655 Kč, v pátém pořadí je 27.223 výher po 117 Kč.


Ve druhém tahu 33. týdne mimořádné hry Sportky není v prvním a druhém pořadí výhra, ve třetím pořadí je 33 výher po 21.767 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1554 výher po 616 Kč, v pátém pořadí je 28.003 výher po 114 Kč.

V 33. týdnu Šance je v prvním pořadí jedna výhra 2,200.810 Kč, ve druhém pořadí je jedna výhra 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 22 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 149 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 1596 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 15.336 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus fond je pět výher po 2,000.000 Kč.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 45,788.872 Kč, druhý tah Sportky - 4,127.908 Kč, Šance - 0,00 Kč, Bonus - 59,325.552 Kč, Bonus fond - 160,000.000 Kč.

Předpokládané částky na nedělní losování ve 33. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 110,900.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 48,800.000 Kč, druhé pořadí 970.000 Kč, Sportka 2. tah - první pořadí 7,200.000 Kč, druhé pořadí 1,530.000 Kč, Šance - 580.000 Kč.

(bez záruky)

zr

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze