Sporťákovo KO: Kayova klika, Jílkův konec i Haškovo zdravé sebevědomí | iSport.cz
Adam Nenadál
11. ledna 2019 • 04:50

Sporťákovo KO: Kayova klika, Jílkův konec i Haškovo zdravé sebevědomí

1080p720p360p
Sporťákovo KO: Kayova klika a Haškovo zdravé sebevědomí
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dalším dílem pokračuje i v roce 2019 pořad Sporťákovo KO. „Nenabízím přehled toho nejdůležitějšího z minulého týdne. Tohle je přehled toho, co zaujalo mě,“ říká redaktor Adam Nenadál. Dojde tak na nehodu Semiha Kayi, fotbal na sněhu, ale i zdravé sebevědomí nové sparťanské posily Martina Haška.Další téma? Po Radku Příhodovi se rozhodl ukončit kariéru další sudí Jan Jílek, kterému nebylo umožněno proškolit se na pískání zápasů pod dohledem videa, takže nemohl řídit ty nejsledovanější duely. Český fotbal tak během zimní přestávky přišel už o druhého zkušeného rozhodčího.

Dojde ale i na Tomáše Satoranského, o kterém byl publikován největší materiál v amerických médiích za dobu jeho působení v NBA. Podívejte se na nový díl Sporťákova KO!

Do Sparty jsem chtěl. A táta mi neradil, není mi už deset let, smál se Martin Hašek
720p 360p

Stoper Sparty Kaya havaroval v blízkosti klubového tréninkového centra. Jeho Mercedes je na odpis.
Stoper Sparty Kaya havaroval v blízkosti klubového tréninkového centra. Jeho Mercedes je na odpis.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud