Jan Jaroch
24. června 2020 • 10:00

Rozverná Korona Tour jako bič. Djokovič je jiný, ale takhle se vůdce nechová

Autor: Jan Jaroch
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Šmicerovo království Chabry: Jak v pralese bafuňaří fotbalová legenda
Tomáš Hertl svým šestým hattrickem v NHL zavelel k obratu San Jose na hřišti Islanders
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když i Nick Kyrgios ve srovnání s vámi vypadá jako nejzodpovědnější chlap na světě, můžete si být jistí, že jste udělali velkou botu. Geniální tenista Novak Djokovič má specifické myšlení, nebere vědecký přístup, spíš sází na intuici, spirituální přístup k životu. Když přistoupil na operaci lokte, probrečel dva dny, protože zklamal sám sebe a nechal do sebe říznout felčary.Djokovič věří na telepatii a telekinezi, nazývá je darem shůry. Spolupracoval i s Pepe Imazem, bývalým tenistou a pro některé šarlatánem, jehož techniky tréninku zahrnovaly například dlouhá objetí. Začátkem dubna sdílela jeho žena Jelena video s konspirační teorií, že pandemie koronaviru souvisí se zaváděním mobilní sítě páté generace (5G).

Djokovič je jiný, jinak přemýšlí, řídí se svými pravidly. A takhle taky přistoupil i k organizování Adria Tour, která místo obezřetnosti a dodržování hygienického protokolu zvolila rozverný až bohorovný přístup. A ten se vymstil.

Závěrečná párty se vydařila!
Závěrečná párty se vydařila!

Djokovič ze sebe udělal hlupáka a odvedl tím medvědí službu ostrým turnajům, které snad přijdou za měsíc a půl. Jejich ředitelé budou muset dokazovat, že tenis není nebezpečný a ne každý hráč se chová jako zpovykaný floutek. Na prezidenta hráčského výboru ATP slušná práce... Djokovič zcela podcenil svůj vliv na ostatní, že musí být skutečným vzorem. Vzpomínáte, jak zpopularizoval bezlepkovou dietu, když ji začal držet a ve velkém vítězit?

Přitom nelze opomenout, že Srb na začátku pandemie své zemi věnoval milion eur na boj s COVID-19, další významnou sumou pomáhal i nemocnici v tvrdě postižené severní Itálii.

Chybný úsudek při organizování Adria „Covid“ Tour ale tohle vše zastíní. Část tenisové planety není Djokovičovi nakloněna, v souboji popularity jasně prohrává s Federerem a Nadalem. A poslední tenisovou show po balkánsku dal kritikům jen další argument.

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud