Pavel Bárta
7. května 2018 • 18:00

Rád riskuje, je trochu prevít. Beka, jako je Hronek, národní tým potřeboval

Autor:
TOP VIDEA
PŘÍMO ZE ZÁHŘEBU: Modrič vzal při oslavách na pódium i malého fanouška PŘÍMO ZE ZÁHŘEBU: Modrič vzal při oslavách na pódium i malého fanouška
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
VŠECHNA VIDEA ZDE

Co může ukázat prohra s kvalitními Švédy? Trenér Josef Jandač sám správně připomněl, že to je pořád porážka. Počítají, vlastně nepočítají se body, o které jeho soubor v tomto zápase přišel. Nicméně potěšila bojovnost a snaha reprezentační omladiny s několika zkušenými profesory v sestavě.Češi to nezabalili, lačnili po dalším obratu, což vlévá naději do dalších duelů. Tím víc, když do zápasu vstoupili hodně riskantně, stylem nahoru dolů, jako by zapomněli, že už se nehraje další třetina proti Slovensku.

Filip Hronek taky rád riskuje. Do arény vletěl jako dravec. Patřil k lídrům juniorských výběrů, dělal kapitána dvacítky, ale velkým mezinárodním hokejem byl dosud nepolíben a nepoznán.

Na farmě Detroitu však přerostl všechny svoje spolubojovníky z obrany, na šampionát přijel jako tajný trumf generálního manažera reprezentace Jiřího Fischera, který ho z organizace Red Wings dokonale zná.

Nebojácný, drzý, plný kuráže. Trochu prevít, do soupeře strčí nebo rýpne, kdykoli k tomu cítí vhodnou příležitost. A stejně tak zabiják, co neváhá vrhnout se odvážně do útoku.

Bek, jakého český tým v sestavě postrádal a jakého potřeboval. Jeho zjevení znamená i přes prohru malé vítězství. S ním můžou přijít další.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze