Beka, jako je Filip Hronek, národní tým potřeboval | iSport.cz
Pavel Bárta
7. května 2018 • 18:00

Rád riskuje, je trochu prevít. Beka, jako je Hronek, národní tým potřeboval

Autor:
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Co může ukázat prohra s kvalitními Švédy? Trenér Josef Jandač sám správně připomněl, že to je pořád porážka. Počítají, vlastně nepočítají se body, o které jeho soubor v tomto zápase přišel. Nicméně potěšila bojovnost a snaha reprezentační omladiny s několika zkušenými profesory v sestavě.Češi to nezabalili, lačnili po dalším obratu, což vlévá naději do dalších duelů. Tím víc, když do zápasu vstoupili hodně riskantně, stylem nahoru dolů, jako by zapomněli, že už se nehraje další třetina proti Slovensku.

Filip Hronek taky rád riskuje. Do arény vletěl jako dravec. Patřil k lídrům juniorských výběrů, dělal kapitána dvacítky, ale velkým mezinárodním hokejem byl dosud nepolíben a nepoznán.

Na farmě Detroitu však přerostl všechny svoje spolubojovníky z obrany, na šampionát přijel jako tajný trumf generálního manažera reprezentace Jiřího Fischera, který ho z organizace Red Wings dokonale zná.

Nebojácný, drzý, plný kuráže. Trochu prevít, do soupeře strčí nebo rýpne, kdykoli k tomu cítí vhodnou příležitost. A stejně tak zabiják, co neváhá vrhnout se odvážně do útoku.

Bek, jakého český tým v sestavě postrádal a jakého potřeboval. Jeho zjevení znamená i přes prohru malé vítězství. S ním můžou přijít další.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud