Satoranskému už dali v Chicagu číslo. Sah-tore-RAN-skee, učí se jeho jméno | iSport.cz
7. července 2019 • 21:23

Satoranskému už dali v Chicagu číslo. Sah-tore-RAN-skee, učí se jeho jméno

Autor: pta, iSport.cz
TOP VIDEA
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
Zrušit nadstavbu? Kluby ve FORTUNA:LIZE nemají jednotný názor
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od pondělí se to ví, nyní je to oficiálně potvrzené. Tomáš Satoranský se stal posilou Chicago Bulls. Slavný tým potvrdil příchod jediného Čecha v NBA, kterého získal z Washingtonu. Na sociálních sítích také odtajnil fotografii sedmadvacetiletého basketbalisty s číslem dresu. To bude stejné, jaké nosil dosud při své první zámořské štaci – 31.Také Satoranský se přidal poté, co Chicago vydalo zprávu o jeho příchodu. „Tak je to oficiální. Nemůžu být víc nadšený,“ napsal fanouškům na svém twitterovém účtu.

Satoranský, který má za sebou tři sezony v NBA, si díky novému angažmá výrazně finančně polepší. Dosavadní tříletá nováčkovská smlouva mu zaručovala celkem devět milionů dolarů. Nyní s průměrným ročním příjmem deset milionů dolarů (224 milionů korun) bude Satoranský nejlépe placeným českým sportovcem. Více čtěte ZDE>>>

Do týmu, který v 90. letech proslavil Michael Jordan, přichází rozvinout potenciál, který zatím v nejsledovanější basketbalové soutěži na světě prokázal.

Fanouškům oficiální web Bulls radí, jak se naučit správně vyslovovat Satoranského jméno. „Thomas Sah-tore-RAN-skee,“ vysvětluje anglickou transkripcí.

Nyní již Satoranský může začít pomalu upínat svoji koncentraci na začátek přípravy před novou sezonou. „Celou svou energii a soustředění jsem vkládal do toho, aby se to povedlo, protože jsem o to měl velký zájem. Nechtěl jsem se k tomu ale upínat, dokud to není hotové," prohlásil.

„Jsem nadšený, jaký zájem Chicago ukázalo. Je to takové zadostiučinění za ty poslední dva roky. Samozřejmě mám teď velkou zodpovědnost k tomu, abych se dál zlepšoval a předváděl ještě lepší výkony. Myslím, že jsem na tuhle situaci připravený a budu se v ní cítit dobře," podotkl český hráč.

Tomáš Satoranský bude nosit v Chicagu číslo 31
Tomáš Satoranský bude nosit v Chicagu číslo 31

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud