31. října 2008 • 08:47

Padne divácký rekord v zápase hvězd?

Autor:
Finále NBA: Bosto - LA Lakers
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Utkání hvězd basketbalové NBA se v roce 2010 uskuteční na zbrusu novém stadionu týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Díky aréně pro 80 tisíc s největší pravděpodobností padne divácký rekord na zápasech All Star.Dosud nejvíc fanoušků se sešlo v roce 1989 v Houstonu na stadionu Astrodome, kde vítězství výběru Západní konference sledovalo 44.735 lidí.

Tradiční exhibiční duel NBA se do Dallasu vrátí poprvé od roku 1986, kdy se konal ještě ve staré Reunion Areně, která byla letos v létě uzavřena a čeká ji demolice.

Doprovodné akce jako souboj nováčků a dovednostní soutěže bude za dva roky během All Star víkendu hostit hala American Airlines Arena, kde hrají své ligové zápasy basketbalisté Mavericks.

Na novém stadionu Cowboys za více než jednu miliardu dolarů, který má být hotov pro příští sezonu NFL, se bude hrát pouze hlavní Utkání hvězd.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, basketbal, nbaKlasická verze
Mobilní verze