6. července 2012 • 16:39

Kopce patří Sáblíkové. Česká rychlobruslařka řádí i v cyklistice

0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková pojede na cyklistickém etapovém závodu Tour de Feminin v severních Čechách nadále v modrém trikotu pro nejlepší vrchařku. V dnešní druhé etapě vyhrála další prémii, připsala si i body za třetí místo a ve vrchařské soutěži je dál druhá za Ruskou Larisou Pankovovou. Ta vede i celkové pořadí, a tak pojede ve žlutém.

Stokilometrovou etapu vyhrála Kirsten Wildová z Nizozemska, Sáblíková dojela ve stejném čase osmadvacátá. Nejlepší českou cyklistkou byla na 17. místě mistryně republiky Pavlína Šulcová.

Cyklistický etapový závod žen Tour de Feminin - 2. etapa (100 km):

1. Wildová (Niz.) 2:49:34, 2. Sandigová (Něm.), 3. Koedooderová (Niz.), 4. Jöhrendová (Něm.), 5. Glasbergenová (Niz.), 6. Pankovová (Rus.),
...17. Šulcová, 28. Sáblíková (obě ČR) všechny stejný čas.

Průběžné pořadí:
1. Pankovová 5:52:07, 2. Wildová -15, 3. Sandigová -19, 4. Hoganová (Austr.), 5. Soemantaová (Niz.) obě -23, 6. Lechnerová (It.) -29, ...29. Šulcová -53, 51. Sáblíková -2:36.