17. července 2012 • 18:44

Deptá soupeře, ale fanynky ho milují. Sagan se podepisoval na ňadro

Autor:
Slovenský rychlík Peter Sagan se neváhal podepsat i do výstřihu
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Vypadala, že o to ani nestojí. Přesto byla nakonec za tento úlovek ráda. Jedna z fanynek největšího překvapení letošní Tour de France Petera Sagana se dočkala podpisu přímo na své ňadro. Slovenský cyklista si poté lámanou angličtinou vyžádal video zachycující tento moment poslat na e-mail.Ve finiších drtí své konkurenty. Už třikrát byl nejrychlejší. Jeho soupeře navíc rozčilují posměšná gesta, které slovenský Tourminátor dělá při průjezdu cílem.

Letošní nejslavnější závod světa mu dodává sebevědomí. To ukázal i po dojezdu 15. etapy, ve které sice skončil devátý, ale přesto se o něj jeho obdivovatelé mohli přetrhnout.

Netradiční poctou počastoval Sagan pohlednou fanynku s velkým dekoltem. Ten ani unavený závodník nemohl přehlédnout, a tak se podepsal i na vykukující ňadro.

Vše natočil na mobil televizní reportér. Když poté při rozhovoru Slovákovi celou událost ukázal, hvězda stáje Liquigas si krkolomnou angličtinou vyprosila zajímavý moment poslat do své e-mailové schránky.

Témata:  sport, cyklistika, tour, Sagan, ňadro
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze