17. července 2012 • 18:44

Deptá soupeře, ale fanynky ho milují. Sagan se podepisoval na ňadro

Autor:
Slovenský rychlík Peter Sagan se neváhal podepsat i do výstřihu
TOP VIDEA
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Vypadala, že o to ani nestojí. Přesto byla nakonec za tento úlovek ráda. Jedna z fanynek největšího překvapení letošní Tour de France Petera Sagana se dočkala podpisu přímo na své ňadro. Slovenský cyklista si poté lámanou angličtinou vyžádal video zachycující tento moment poslat na e-mail.Ve finiších drtí své konkurenty. Už třikrát byl nejrychlejší. Jeho soupeře navíc rozčilují posměšná gesta, které slovenský Tourminátor dělá při průjezdu cílem.

Letošní nejslavnější závod světa mu dodává sebevědomí. To ukázal i po dojezdu 15. etapy, ve které sice skončil devátý, ale přesto se o něj jeho obdivovatelé mohli přetrhnout.

Netradiční poctou počastoval Sagan pohlednou fanynku s velkým dekoltem. Ten ani unavený závodník nemohl přehlédnout, a tak se podepsal i na vykukující ňadro.

Vše natočil na mobil televizní reportér. Když poté při rozhovoru Slovákovi celou událost ukázal, hvězda stáje Liquigas si krkolomnou angličtinou vyprosila zajímavý moment poslat do své e-mailové schránky.

Témata:  sport, cyklistika, tour, Sagan, ňadro
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze