31. ledna 2018 • 08:00

Bookmakeři před OH věří Ledecké se Sáblíkovou, tutově to cinkne čtyřikrát

Autor:
Ester Ledecká vyhrála pátý závod Světového poháru v paralelním obřím slalomu v olympijské sezoně a je velkou medailovou nadějí.
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se to blíží. Do startu zimních olympijských her v Pchjongčchangu zbývá už jen pár dní a fanoušci už jsou natěšení, jak bude čeští sportovci sbírat cenné kovy. Bookmaker Chance Karel Brettschneider ale očekávané nadšení trochu ochladil. „Tipujeme, že se od našich domácích želízek můžeme dočkat čtyř cenných kovů,“ má jasno expert. Medailové hody nečeká, ale že to čtyřikrát pro české barvy cinkne, to je skoro tutovka. „Na tuto variantu jsme vypsali nejnižší možný kurt 1,01:1,“ prozrazuje.Největšími medailovými nadějemi jsou podle Brettschneidera snowboardistka Ester Ledecká, která v této sezoně ničí konkurenci skoro kdykoliv se jí zachce. Velké šance by měla mít i rychlobruslařka Martina Sáblíková, od níž v posledních letech bývalo pravidlem, že se z významné akce bez medaile nevracela. Nic na tom nemění, že českou reprezentantku v této sezoně limitují zdravotní trable.

Chance naopak tolik nevěří hokejistům a nejen kvůli tomu, že ve výběru schází legendární česká 68 – Jaromír Jágr. „Vyhlídky české hokejové reprezentace hodnotíme poněkud skepticky. Českému týmu se na nejvýznamnějších soutěžích dlouhodobě příliš nedaří, proto je aktuální kurz na zlatou medaili 9:1, prozrazuje expert. Kdo by tedy vsadil na to, že se po dvaceti letech zopakuje spanilá jízda z japonského Nagana a jeho tip by vyšel, slušně by vydělal.

Bez ohledu na případné úspěchy českých barev si tisková mluvčí Chance Markéta Světlíková myslí, že olympiáda bude velkým magnetem pro sázkaře. I když časový posun přibližně osmi hodin může nadšení řady fanoušků trochu ochladit. „Celkově odhadujeme, že se výše přijatých sázek bude pohybovat kolem hranice 75 milionů. To je zhruba srovnatelné s objemem sázek na olympijské hry v Soči,“ těší se na sportovní svátek Světlíková.

Olympijské hry v Pchjongčchangu startují 9. února.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze