31. ledna 2018 • 08:00

Bookmakeři před OH věří Ledecké se Sáblíkovou, tutově to cinkne čtyřikrát

Autor:
Ester Ledecká vyhrála pátý závod Světového poháru v paralelním obřím slalomu v olympijské sezoně a je velkou medailovou nadějí.
TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům
Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se to blíží. Do startu zimních olympijských her v Pchjongčchangu zbývá už jen pár dní a fanoušci už jsou natěšení, jak bude čeští sportovci sbírat cenné kovy. Bookmaker Chance Karel Brettschneider ale očekávané nadšení trochu ochladil. „Tipujeme, že se od našich domácích želízek můžeme dočkat čtyř cenných kovů,“ má jasno expert. Medailové hody nečeká, ale že to čtyřikrát pro české barvy cinkne, to je skoro tutovka. „Na tuto variantu jsme vypsali nejnižší možný kurt 1,01:1,“ prozrazuje.Největšími medailovými nadějemi jsou podle Brettschneidera snowboardistka Ester Ledecká, která v této sezoně ničí konkurenci skoro kdykoliv se jí zachce. Velké šance by měla mít i rychlobruslařka Martina Sáblíková, od níž v posledních letech bývalo pravidlem, že se z významné akce bez medaile nevracela. Nic na tom nemění, že českou reprezentantku v této sezoně limitují zdravotní trable.

Chance naopak tolik nevěří hokejistům a nejen kvůli tomu, že ve výběru schází legendární česká 68 – Jaromír Jágr. „Vyhlídky české hokejové reprezentace hodnotíme poněkud skepticky. Českému týmu se na nejvýznamnějších soutěžích dlouhodobě příliš nedaří, proto je aktuální kurz na zlatou medaili 9:1, prozrazuje expert. Kdo by tedy vsadil na to, že se po dvaceti letech zopakuje spanilá jízda z japonského Nagana a jeho tip by vyšel, slušně by vydělal.

Bez ohledu na případné úspěchy českých barev si tisková mluvčí Chance Markéta Světlíková myslí, že olympiáda bude velkým magnetem pro sázkaře. I když časový posun přibližně osmi hodin může nadšení řady fanoušků trochu ochladit. „Celkově odhadujeme, že se výše přijatých sázek bude pohybovat kolem hranice 75 milionů. To je zhruba srovnatelné s objemem sázek na olympijské hry v Soči,“ těší se na sportovní svátek Světlíková.

Olympijské hry v Pchjongčchangu startují 9. února.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze