Díky, pane McGregore. Japonec, který brečel v ringu, přijal krutou výzvu | iSport.cz
10. ledna 2019 • 18:00

Díky, pane McGregore. Japonec, který brečel v ringu, přijal krutou výzvu

Autor:
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Irský zápasník Conor McGregor opět dostal chuť zápasit. Prostřednictvím sociálních sítí vyzval k souboji dvacetiletého kickboxera Tenšina Nasukawu, který o Silvestra padl s Floydem Mayweatherem už v prvním kole. Japonec výzvu přijal, je jí poctěný.Očekávaný duel ze samotného konce minulého roku byl velkou událostí. Japonský zápasník, který do té doby neprohrál jediný zápas, měl před soubojem s americkým šampionem Floydem Mayweatherem silné řeči a chtěl před domácím publikem zaznamenat další výhru. V ringu ale nakonec vydržel pouze 140 sekund a po pořádné lekci se rozbrečel.

Nyní má na něj políčeno další známé jméno. Exhibiční souboj, po němž Nasukawa prohlásil, že svého soka podcenil, totiž sledoval také bývalý šampion UFC v nízké a pérové váze Conor McGregor. A právě irský bijec, jenž se naposledy v kleci ukázal v říjnu, kdy podlehl Chabibu Nurmagomedovovi, dostal na dvacetiletého Asiata chuť a vyzval jej ke vzájemnému měření sil.

Třicetiletý borec tak učinil prostřednictvím Twitteru. „Přeji si odjet do Tokia a tam se střetnout s Tenšinem v rámci exhibičního MMA zápasu. Ještě před začátkem léta. Prosím, naplánujte to. Se srdečným pozdravem, váš šampion,“ napsal.

O vítězi boxerského zápasu v Tokiu nebylo pochyb
O vítězi boxerského zápasu v Tokiu nebylo pochyb

Nereálná možnost? Ne tak docela. Nasukawova reakce totiž na sebe nenechala dlouho čekat „Drahý pane McGregore, moc vám děkuji, že jste si vzpomněl na mé jméno. Jsem poctěný, že byste se chtěl se mnou utkat. V kategorii do 58 kilogramů bychom se pravděpodobně mohli v budoucnu střetnout,“ dal naději stoupencům bojových sportů, že se dočkají dalšího pikantního souboje.

Pokud ke zmíněnému utkání dojde, bude McGregor, který by musel shodit kolem dvanácti kilogramů své váhy, favoritem. Případným vítězstvím by si znovu přišel na pěknou sumičku a získal uznání svých příznivců, kteří mu nemohou zapomenout jeho nesportovní excesy. Nemalou motivaci by měl samozřejmě i Nasukawa, kterého jeho vyzyvatel označil za Jackieho Chana.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud