Díky, pane McGregore. Japonec, který brečel v ringu, přijal krutou výzvu | iSport.cz
10. ledna 2019 • 18:00

Díky, pane McGregore. Japonec, který brečel v ringu, přijal krutou výzvu

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Kladno - Chomutov: Oslavy mohou začít! Rytíři se vrací zpátky do extraligy Kladno - Chomutov: Oslavy mohou začít! Rytíři se vrací zpátky do extraligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Irský zápasník Conor McGregor opět dostal chuť zápasit. Prostřednictvím sociálních sítí vyzval k souboji dvacetiletého kickboxera Tenšina Nasukawu, který o Silvestra padl s Floydem Mayweatherem už v prvním kole. Japonec výzvu přijal, je jí poctěný.Očekávaný duel ze samotného konce minulého roku byl velkou událostí. Japonský zápasník, který do té doby neprohrál jediný zápas, měl před soubojem s americkým šampionem Floydem Mayweatherem silné řeči a chtěl před domácím publikem zaznamenat další výhru. V ringu ale nakonec vydržel pouze 140 sekund a po pořádné lekci se rozbrečel.

Nyní má na něj políčeno další známé jméno. Exhibiční souboj, po němž Nasukawa prohlásil, že svého soka podcenil, totiž sledoval také bývalý šampion UFC v nízké a pérové váze Conor McGregor. A právě irský bijec, jenž se naposledy v kleci ukázal v říjnu, kdy podlehl Chabibu Nurmagomedovovi, dostal na dvacetiletého Asiata chuť a vyzval jej ke vzájemnému měření sil.

Třicetiletý borec tak učinil prostřednictvím Twitteru. „Přeji si odjet do Tokia a tam se střetnout s Tenšinem v rámci exhibičního MMA zápasu. Ještě před začátkem léta. Prosím, naplánujte to. Se srdečným pozdravem, váš šampion,“ napsal.

O vítězi boxerského zápasu v Tokiu nebylo pochyb
O vítězi boxerského zápasu v Tokiu nebylo pochyb

Nereálná možnost? Ne tak docela. Nasukawova reakce totiž na sebe nenechala dlouho čekat „Drahý pane McGregore, moc vám děkuji, že jste si vzpomněl na mé jméno. Jsem poctěný, že byste se chtěl se mnou utkat. V kategorii do 58 kilogramů bychom se pravděpodobně mohli v budoucnu střetnout,“ dal naději stoupencům bojových sportů, že se dočkají dalšího pikantního souboje.

Pokud ke zmíněnému utkání dojde, bude McGregor, který by musel shodit kolem dvanácti kilogramů své váhy, favoritem. Případným vítězstvím by si znovu přišel na pěknou sumičku a získal uznání svých příznivců, kteří mu nemohou zapomenout jeho nesportovní excesy. Nemalou motivaci by měl samozřejmě i Nasukawa, kterého jeho vyzyvatel označil za Jackieho Chana.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud