McGregorův konec kariéry? Už to není bojovník, říká Buchinger | iSport.cz
MMA
26. března 2019 • 17:15

Slovák, který se bil s McGregorem: Bojí se! Jestli skončí, už není bojovník

TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu? NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako jediný v rámci Československa může říci: „Bojoval jsem s Conorem McGregorem.“ Slovák Ivan Buchinger sice souboj, který se uskutečnil na konci roku 2012 v Dublinu, prohrál, ale duel s irským křiklounem pro něj byl skvělým restartem. Po této citelné porážce totiž nasbíral deset vítězství v řadě. Vítěz McGregor nastoupil v UFC a odstartoval veliký příběh. V úterý však šokoval svět, když oznámil, že ve třiceti letech ukončil kariéru. Je to konec příběhu, nebo jen promyšlený tah?Co říkáte na McGregorovo ohlášení odchodu do důchodu?
„Je mi to vlastně úplně jedno. (usmívá se) Ale myslím, že neodchází. Je to jen další jeho hra, aby ho lidé měli v pozornosti. A za měsíc zase bude mluvit o návratu. Nicméně kdyby opravdu odešel, tak by dokázal, že už není bojovníkem.“

Proč myslíte?
„Dostává se teď dost pod tlak výzev od jiných zápasníků. Všichni s ním chtějí zápasit a věří tomu, že by jej porazili. Myslím, že se prostě bojí. Skončí-li, dokáže, že už v sobě nemá ten oheň, touhu být nejlepším. Naopak tím přizná, že už ho to prostě nebaví.“

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud