SOUHRN 14. dne LOH: Sluková bez ME, Mäki ve finále třináctá

2
SESTŘIH: West Ham - Liverpool 2:2. Další ztráta „Reds“, hráli oba Češi
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly

Olympiáda v Tokiu už se blíží ke konci, čekají nás poslední dva dny. Martin Fuksa v kategorii C1 na 1000 metrů postoupil přímo do semifinále, jeho mladší bratr Petr neuspěl v rozjížďce ani ve čtvrtfinále a nepostoupil. Třetí kolo na golfovém hřišti odehrála Klára Spilková a udržela si skóre -3. V životním finále na 1500 metrů běžela Kristiina Mäki, na nejlepší už ale nestačila a skončila třináctá. Kompletní dění ze 14. dne olympijských her jsme sledovali ONLINE na iSport.cz.

České vrcholy 14. dne LOH:

• Klára Spilková začala 3. kolo velmi dobře, ale nakonec zůstala tři rány pod par a průběžně je na děleném 26. místě. Vede Nelly Kordová.
  • Martin Fuksa uspěl v rozjížďce v kategorii C1 na 1000 metrů a postoupil přímo do semifinále. Jeho mladší bratr Petr v rozjížďce a následně ani ve čtvrtfinále neuspěl a postup mu unikl.
  • Kristiina Mäki ve finále patnáctistovky na nejlepší nestačila, skončila třináctá.
  • Medailové pořadí zemí najdete ZDE >>>

ONLINE PŘENOS - Olympiáda minutu po minutě
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Adam Ondra Adam Ondra COVID-19 COVID-19 Jiří Prskavec Jiří Prskavec Josef Dostál Josef Dostál Lukáš Krpálek Lukáš Krpálek Markéta Vondroušová Markéta Vondroušová Program dne Program dne
Obnovit
Zprávy ze dne 7. 8. 2021
10:14
7. 8. 2021

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Po pátém místě v Tokiu kanoista Martin Fuksa hlásá, že na olympiády bude jezdit tak dlouho, dokud nezíská medaili.

9:51
7. 8. 2021

MODERNÍ PĚTIBOJ: Jan Kuf je po dvou disciplínách sedmý. Po šesté příčce ve čtvrtečním základním kole šermu zahájil hlavní část soutěže v Tokiu 16. místem v plavání, v bonusovém šermířském kole žádný další bod nepřidal. Druhý z Čechů Martin Vlach je sedmadvacátý, vede Brit Joseph Choong.

9:47
7. 8. 2021

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Tomáš Bábek na LOH končí. V opravné jízdě, i vinou kontaktu s jedním ze soupeřů, skončil čtvrtý a neuspěl.

9:17
7. 8. 2021

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Tomáš Bábek skončil ve své rozjížďce v rámci keirinu čtvrtý a budou ho tak čekat opravné jízdy, které jsou na programu ještě dnes.

9:08
7. 8. 2021

VOLEJBAL: Argentina získala druhou medaili v historii OH. V souboji o 3. místo porazila obhájce zlata z Ria de Janeiro Brazilce v pátém setu 15:13.

8:51
7. 8. 2021

BOX: V kategorii do 69 kg získala zlato Busenaz Sürmeneliová z Turecka, porazila na body Ku Chung z Číny.

8:21
7. 8. 2021

MODERNÍ PĚTIBOJ: Jan Kuf zahájil hlavní část olympijské soutěže v Tokiu 16. místem v plavání a získal 306 bodů. Martin Vlach obsadil 32. příčku.

7:37
7. 8. 2021

BOX: Kategorii do 51 kg ovládla Bulharka Stojka Krastevová. Ve finále porazila vicemistryni světa Buse Naz Cakirogluovou z Turecka.

7:20
7. 8. 2021

BOX: V kategorii do 52 kg vybojoval zlatou medaili britský boxer Galal Yafai. Ve finále porazil 4:1 Filipínce Carla Paalama.

7:04
7. 8. 2021

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Touha Martina Fuksy po olympijské medaili stále nedosáhla naplnění. „Ten nahoře to chtěl takhle, já do toho dal maximum. Páté místo…“ Celý rozhovor s českým reprezentantem čtěte zde>>>

6:53
7. 8. 2021

GOLF: Olympijskou vítězkou v golfu se v Tokiu stala Američanka s českými kořeny Nelly Kordová. Klára Spilková obsadila po vyrovnaných výkonech 23. místo. Více čtěte ZDE>>>

6:24
7. 8. 2021

BASKETBAL: Zlaté medaile v mužském turnaji podle očekávání slaví Američané, kteří ve finále porazili Francii 87:82. Tým USA slaví čtvrtý triumf pod pěti kruhy v řadě.

6:01
7. 8. 2021

GOLF: Turnaj žen by se měl opět rozjet v 6:15, závěrečné 4. kolo by se tak mělo dohrát.

6:00
7. 8. 2021

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Mezinárodní olympijský výbor (MOV) uzavřel vyšetřování čínských dráhařek, jež přišly na vyhlášení výsledků s odznáčky s Mao Ce-tungem, bez přísnějšího trestu. Mluvčí MOV Christian Klaue dnes v Tokiu uvedl, že čínské cyklistky dostaly napomenutí.

5:44
7. 8. 2021

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Poslední zlatou medaili v rychlostní kanoistice na olympijských hrách v Tokiu získali Němci, kteří ovládli závod čtyřkajaků na 500 metrů.