4. října 2012 • 16:25

Nahota pro charitu: Krásná těla olympioniků podpoří boj s rakovinou

Autor:
S medailí i bez medaile. Moderní pětibojař David Svooda stále vítězí.
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Díky nim se londýnské letní olympijské hry staly událostí, která přinesla radost nespočtu českých diváků. David Svoboda, Mirka Knapková, Ondřej Synek, ale i třeba medailisté z minulých her Kateřina Emmons či Roman Šebrle. Ti všichni nafotili charitativní kalendář pro nadaci Rakovina, věc veřejná.A nebyla to věc vůbec jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Sportovci totiž předvedli svá vysportovaná těla bez jediného kousku oblečení.

"Je to na dobrou věc, šel jsem do toho s nasazením," říká zlatý olympionik z moderního pětiboje David Svoboda.

Své zkušenosti se zákeřnou nemocí má především česká střelkyně Kateřina Emmons, respektive její manžel Matt, který bojoval s rakovinou štítné žlázy.

Kalendář bude k mání za 389 korun.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze