MS v rychlostní kanoistice 2019: Dostál s přehledem ovládl rozjížďku, postoupili i bratři Fuksové | iSport.cz
22. srpna 2019 • 10:16

Dostál na MS s přehledem ovládl rozjížďku, postoupili bratři Fuksové

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kajakář Josef Dostál vyhrál na mistrovství světa v Szegedu rozjížďku závodu na 1000 metrů. Obhájce bronzové medaile čeká semifinále v pátek odpoledne. Do pátečního semifinále deblkanoí na kilometru s přehledem postoupili také bratři Martin a Petr Fuksovi. V rozjížďce skončili třetí.Mistr světa z roku 2014 Dostál vyrazil svižně a od začátku se usadil v čele. V závěru kontroloval první pozici, nefinišoval. Naplno v závěru rozjížďky nejeli ani Fuksovi, kteří se chtějí na kilometru kvalifikovat na olympijské hry v Tokiu. Na čínskou a kubánskou posádku dnes nestačili a naopak před ostatními měli velký náskok. Do semifinále postupovalo šest deblkanoí.

V dnešních rozjížďkách se představí ještě další čtyři české lodě v olympijských disciplínách. Pět českých posádek bude bojovat v rozjížďkách nebo v semifinále v disciplínách, které nepatří do olympijského programu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud