Gesto biatlonové hvězdy! Soupeřce přišlápla hůlku, pak ji nechala vyhrát | iSport.cz
20. ledna 2018 • 21:00

Gesto biatlonové hvězdy! Soupeřce přišlápla hůlku, pak ji nechala vyhrát

Autor:
TOP VIDEA
Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sobotní stíhací závod světového poháru v italské Anterselvě si jasným způsobem podmanila Němka Laura Dahlmeierová. Biatlonovou veřejnost ale spíše zaujalo fair play gesto Bělorusky Darji Domračevové. Ta vypustila závěr závodu ve prospěch své soupeřky, kterou těsně před cílem omylem připravila o hůlku.Domračevová jela poslední kolo bok po boku se svou italskou sokyní Dorothou Wiererovou. Když jí nešťastnou náhodou přišlápla hůlku, o kterou ji tím pádem připravila, finiš vypustila a nechala domácí závodnici doběhnout na druhém místě.

"Jeli jsme vážně na těsno a takové věci se v závodě občas stávají. Je to pro mě nová zkušenost. Ještě nikdy jsem nedokončila závod s jednou hůlkou," uvedla se smíchem na tiskové konferenci Italka.

VIDEO: Parádní gesto Domračevové

Za své gesto Domračevová sklidila hned po dojezdu ovace jak od fanoušků na sociálních sítích, tak od svých soupeřek: "Ukázala, že biatlon je pro velké sportovce," vysekla soupeřce v cíli poklonu vyčerpaná Wiererová.

Pro trojnásobnou olympijskou vítězku z Běloruska se však nejednalo o nic zvláštního: "Bylo by ode mě naprosto nefér dojet závod naplno proti závodnici s jednou hůlkou. Obzvláště když já jsem byla ten důvod, proč o ni přišla," uvedla.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud