29. prosince 2018 • 20:44

Biatlonisty hnalo 46 tisíc fanoušků, Krčmář s Vítkovou dojeli šestí

LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?

Šesté místo obsadili biatlonisté Veronika Vítková a Michal Krčmář v exhibičním závodu smíšených štafet na fotbalovém stadionu v Gelsenkirchenu. V 17. ročníku populární akce před více než 46 tisíci diváků zvítězili Italové Dorothea Wiererová a Lukas Hofer. Čeští reprezentanti na ně ztratili 1:09,5 minuty.

Vedoucí žena Světového poháru Wiererová s Hoferem se postarali o první italské vítězství v historii. Nejlepší byli už v první polovině exhibice, kterou byl závod s hromadným startem. V závěru následné stíhačky sice Hofer vinou tří chyb při poslední střelbě přišel o luxusní náskok, ale souboj s domácím Simonem Schemppem o prvenství zvládl lépe. Předloňský vítěz Schempp s Franziskou Preussovou obsadili druhé místo.

Třetí skončila dvojice biatlonových legend. Nor Ole Einar Björndalen s manželkou Darjou Domračevovou z Běloruska, kteří po minulé sezoně ukončili kariéru, se dostali na stupně vítězů poté, co osminásobný olympijský vítěz proběhl cílem ruku v ruce s Němcem Benediktem Dollem.

Vítková s Krčmářem byli v polovině závodu dotovaného částkou 156 tisíc eur (čtyři miliony korun) osmí, ve stíhačce si polepšili. Osmý skončil loučící se Rus Anton Šipulin, s kterým závodila loňská vítězka Jekatěrina Jurlovová-Perchtová.

V Gelsenkirchenu chyběly hvězdy jako Němka Laura Dahlmeierová, Francouz Martin Fourcade a Nor Johannes Thingnes Bö.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby