2. března 2013 • 11:13

Čeští sdruženáři jsou po skokanské části šestí, před během ztrácí minutu

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Sdruženáři Miroslav Dvořák a Pavel Churavý obsadili na mistrovství světa v závodu dvojic ve skokanské části šesté místo. Před odpoledním během na 2x7,5 km ztrácejí 1:03 minuty na vedoucí Němce Erika Frenzela a Tino Edelmanna.

Druzí jsou zatím Japonci Akito Watabe a Taihei Kato, od průběžně třetích Rakušanů Bernharda Grubera a Wilhelma Denifla dělí české reprezentanty 38 sekund.

Devátý muž průběžného pořadí Světového poháru Dvořák skočil 114,5 metru a byl sedmý. Churavý, jenž skončil na MS v úvodním závodu jednotlivců dvanáctý, výkonem 120 metrů českou dvojici posunul o jednu příčku výš. Nejlépe si na můstku vedl vítěz čtvrtečního závodu ve Val di Fiemme Frenzel, který dolétl do vzdálenosti 127 metrů.

Běžecký závod na 2x7,5 km odstartuje v 15 hodin.